Kanser tedavisinin sona erdiğini müjdelemişti! Ünlü oyuncu Canan Ergüder son halini paylaştı.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Son olarak ‘Menajerimi Ara’ dizisinde rol alan Canan Ergüder, geçtiğimiz nisan ayında hastalığı nedeni ile diziye veda etmişti. Duş alırken fark ettiği meme kanseri nedeniyle bir süredir mücadele eden Ergüder, geçtiğimiz günlerde de tedavisinin tamamlandığını açıkladı. Bir programda yaşadığı süreci anlatırken gözyaşlarına boğulan ve sevenlerini üzen ünlü oyuncunun son hali görenleri sevindirdi. Sosyal medya hesabından yeni bir pozunu paylaşan Canan Ergüder, “İçimde yaşayan bir çocuk var adlı çalışma” ifadelerini kullanmayı da ihmal etmedi….

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Menajerimi Ara dizisi esnasında meme kanserine yakalandığını açıklayan ve uzun süredir kemoterapi gören oyuncu Canan Ergüder, tedavisini tamamladı. Hastalık sürecinde eşi Kenan Ece başta olmak üzere tüm sevenlerinden destek gören Ergüder, gelişmeleri de sık sık paylaşmıştı.

“İÇİMDE YAŞAYAN BİR ÇOCUK VAR”

Saçlarına veda etmek durumunda kalan 44 yaşındaki oyuncu, kısa saçlı haliyle de beğeni topladı. Instagram hesabından pazar günü fotoğrafını paylaşan Ergüder, “İçimde yaşayan bir çocuk var adlı çalışma” notunu da ekledi..

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Canan Ergüder, geçtiğimiz günlerde İclal Aydın’ın moderatörlündeki Victoria’s Secret, #MemeKanseriKontrolu sloganıyla gerçekleşen yayına katıldı. “DUŞ ALIRKEN FARK ETTİM” Kemoterapi ve radyoterapisinin bittiğini söyleyen ünlü oyuncu, duş alırken memesinde daha önce olmayan bir şey hissettiğini ve doktora gittiğini söyledi.Kanser haberini aldığında kalbinin sıkıştığını söyleyen Canan Ergüder, “İlk önce çocuğum aklıma geldi. Ölmek istemiyorum diye düşündüm” ifadelerini kullandı. “ÇALIŞMAK İYİ GELDİ” ‘Oğlum Demir’e ileride elinde bana dair bir şeyler olmasını istediğim için notlar yazıyorum” diyen oyuncu, “Tümörün agresif olduğunu söylediler ve ameliyat olacağım sürece kadar çalıştım. Operasyondan bir hafta sonra sete gittim. Çalışmak iyi geldi” şeklinde konuştu. Eşi Kenan Ece’nin sürekli araştırmalar yaptığını belirten Ergüder, “Aralıklı oruçla ilgili video’lar izledik. Bu vesileyle vücudumun temizlendiğini ve kemoterapi döneminde dinç kaldığımı düşünüyorum” açıklamasını yaptı. ‘Güllerin Savaşı’ dizisinin setinde tanıştığı Kenan Ece ile 2017 yılında nikah masasına oturan Canan Ergüder, Mart 2018’de oğlu Demir’i kucağına almıştı.