Sigara İçenler İçin Hayat Kurtaran Basit Karışım

Igara içmek yüksek derecede bağımlılık oluşturma riskine sahip ve sigara içen herkes acı bir biçimde bunun farkında. Çeşitli rahatsızlıklar sırf sigara içmek yüzünden ortaya çıkabilir. Bunlardan bazıları tümör, hipertansiyon, felç, kalp rahatsızlıkları, nefes darlığı, tekrarlayan bronşit, amfizem,
Sigara içen kişiler bırakmanın zor olduğuna bütünüyle inanıyorlar, fakat bilmelisiniz ki bir kere bıraktığınızda faydalarını çok kısa bir zaman içerisinde göreceksiniz.

Bu yazıda size uzun bir süre sigara içtikten sonra gördüğünüz zararı geri döndürecek ve akciğerlerinizi temizleyecek mucizevi bir içecek sunacağız. Bu içeceği hazırlaması hiç de zor değil ve kısa sürece hiç olmadığı kadar yenilenmiş hissetmeye başlayacaksınız.

Yıllarca süren yemin ve inkâr mantıklı kanıtların ağırlığının altında yok oldu ve bu eğilim birden bire toplumsal olarak tatmin edici eğilime yön değiştirdi. Bu günlerde sigara içmek bir bağımlılık gibi görülüyor. Bugün, bu talihsiz eğilim toplumsal olarak küçülmeyi bile tetikleyebilir.

Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi’ne (CDC) göre yalnızca ABD Birleşik Devletleri’nde 16 milyondan fazla kişi sigara içme sonucu ortaya çıkan bir tıbbi rahatsızlıkla yaşıyor. Sigara içme kaynaklı ortaya çıkan bir rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden her kişiye karşılık 30’dan fazla kişi bağımlılığa sağlığını feda ediyor.

Bu sevimsiz alışkanlığı bırakan kişiler bir çok yararını görüyorlar. Haftalar veya aylar içinde akciğerlerinin kalitesi eski haline dönüyor, ses aralıkları genişliyor, tat alma kapasiteleri genişliyor ve tansiyonları normale dönüyor. En önemlisi tümör ve diğer hayati tehlike oluşturan hastalıkların gelişme riski düşüyor.

Önceden sigara içenlerin akciğerleri bir hayli zararlı ve tehlikeli maddelerden oluşan bir çöplük kaplı olarak kalıyor. Dolayısıyla, bu kişiler sigarayı geri dönmemek üzere bıraksalar da hastalıklar ve rahatsızlıklar için potansiyel rizikolar taşıdıkları manasına geliyor.

Size göstereceğimiz bu formül akciğeriniz için inanılmaz bir içecek içeriyor ve alacağınız sonuçtan bir hayli memnun kalacaksınız.

Hazırlamak için ihtiyaç duyduğunuz malzemeler:

2 yemek kaşığı zerdeçal

Bir başparmak boyu dolayında zencefil kökü

1 adet orta boy soğan

1tatlı kaşığı bal ve bir litre su.

Öncelikle suyu bir tencereye boşaltın ve fokurdayana kadar ısıtın. Bu arada, soğanı ve zencefil kökünü dörde bölün. Malzemeleri suya ekleyin ve birlikte kaynatmaya devam edin.

Zerdeçalı ekleyin ve daha sonra ısıyı düşürün. Tamamı büyük ölçüde azalana kadar ısıtmaya devam edin. En sonunda balı ilave edin. Sıvıyı bir kaba dökün ve soğumaya bırakın. Buzlukta saklayın.

Düzenli olarak sabahları aç karnına iki yemek kaşığı ve daha sonra yatmadan önce iki yemek kaşığı içmeniz gerekmektedir. Sadece birkaç günde çok daha iyi hissetmeye başlayacaksınız!

Bu malzemeler faydaları şimdi kesin olarak anlaşılan homeopatik ilaçlar. Zerdeçal omega 3 doymamış yağ oranından zengin ve kansere ve virüse karşı savaşmasıyla biliniyor. Ayrıca vitaminler ve minerallerce zengin. Soğan da aynı şekilde kansere karşı savaşmasıyla biliniyor ve direnç sisteminizi bütünüyle destekleyecek. Zencefil uzun süreden beri alışılmış olarak akciğerlerden vücut sıvılarını atmak için kullanılacak olan bir bitki.