Alişan’dan K-ötü Haber..Sevilerek takip edilen Alişan, geçtiğimiz aylarda canından çok sevdiği kardeşi Selçuk Tektaş’ı koronavirüsten dolayı kaybetmişti. Sanat camiasının önemli isimlerinden olan Selçuk Tektaş’ın ani vedası ise milyonlarca kişinin yüreğini yakmıştı. Selçuk Tektaş’ın ani ölümü özellikle kardeşi Alişan’ı paramparça etmişti. Şimdi ise…

Sevilerek takip edilen Alişan dan haber

Sevilen oyuncu Alişan, kardeşini kaybetmesinin ardından yakın çevresinde kimle küs kaldıysa tek tek küsmüştü. En başta Ece Erken; Alişan’a “Eymen’im yeterince sensiz büyüdü. Artık beraber olma vakti. Biz 20 yıl kardeştik, Allah ömür verirse daha nice yıllar devam edecek. Seni çok seviyorum, güçlü olman lazım ve olacaksın. Selçuk da öyle isterdi. Eymen seni çok özledi, ben de” sözlerini dile getirmişti fakat son olay ipleri koparttı.


Alişan’ın Demet Akalın’la birbirine girdiği iddia edildi. İkilinin uzun bir süredir bir araya gelmediği konuşulurken; Demet Akalın’la Alişan’ın tartışması “Yok artık” dedirtti. Sosyal medya hesaplarından birbirlerini takipten çıktıkları konuşulan detaylardan bir tanesi olurken; milyonları şok edecek olay daha yaşandı!

Yakın zamanda bir şarkı çıkaracak olan Alişan’ın Demet Akalın’a da şarkısında yer vereceği iddialar arasında yer almış fakat Demet Akalın’ın bunu kesin bir dille reddettiği de konuşulanlar arasında yerini almıştı. Şok edici detayların ardından ikilinin halen birbirini takip ettiği ise ortaya çıkan detaylardan bir tanesi oldu. Sizler Alişan ve Demet Akalın’ın dostluğu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bizlerle paylaşmayı unutmayınız!