Geneleve ilk kez eşiyle birlikte gittiğini itiraf eden Reha Muhtar, sosyal medyada herkesin diline düştü. O anlarda neler yaşadığını tüm çıplaklığıyla haberimizin galerisinde görebilirsiniz… Bir dönem ana haber bültenlerinin önemli ismi olan gazeteci Reha Muhtar’dan olay itiraf geldi. Eşiyle birlikte yaşadığı o anlara haberimizin detayından ulaşabilirsiniz…

REHA MUHTAR EŞİNİ DE ALIP GENELEVE GİTTİ

Gazeteci ve yazar Reha Muhtar, ilk kez geneleve eşiyle birlikte gittiğini açıkladı. Reha Muhtar, gençlik zamanlarında eşiyle birlikte geneleve gittiğini itiraf etti. Muhtar, Hürriyet’ten İzzet Çapa’ya verdiği röportajda karısına erkek kıyafeti giydirerek geneleve girme hikayesini anlattı. İşte röportajdaki o bölüm; EŞİMLE GİTTİM ”Hâlâ ülkemizde birçok erkek ilk deneyimini genelevlerde yaşıyor. Aşk adamı Reha Muhtar’ın da böyle bir tecrübesi var mı? Şimdi sana başlık çıkacak, devamını iyi dinle: İlk kez 22-23 yaşlarındayken gittim geneleve, hem de karımla…”Yok artık!(Gülüyor) diyor İzzet Çapa, Muhtar, ”Karım yazardı, aynı zamanda sıkı da bir feminist. ” ERKEK KIYAFETİ GİYDİRDİM “Genelevde sömürülen kadınları görüp yazmak istiyorum” dedi.

Ben nereden bilirim genelevi? Birkaç arkadaşa sordum, yerini öğrendim. Geneleve kadın alıyorlar mı, onu nasıl soktun içeri?- Karıma erkek kıyafeti giydirip geneleve öyle girdik. Oranın nabzını yokladı, gözlem yaptı. ” BERBAT HİSSETTİM ”O ne düşünüyordu bilmiyorum ama ben gerçekten kendimi berbat hissettim. Durup dururken başımıza bir iş gelecek, durumu anlayıp bizi oradan atacaklar diye çok korktum. İlk ve son gidişin miydi?- Tabii. Bir daha hiç gitmedim.” ifadelerini kullandı.