​​​​​​​300 yaşında olduğu iddia edilen kadın dünyanın en yaşlı insanı olarak kayıtlara girerken, görüntüsüyle tüm sosyal medyayı şaşırttı. Sosyal medya da olay yaratan 300 yaşındaki kadının videosu görenleri hayrete düşürdü. Pakistan’da dünyanın en yaşlı insanı olarak kayıtlara giren bu yaşlı kadın sosyal medya da tıklanma rekoru kırdı. Görenler hayrete düştü

Dünyanın en yaşlı kadını olarak adından söz ettiren Pakistan’lı 300 yaşındaki kadın sosyal medya da büyük yankı uyandırdı. Tıklanma rekorları kıran bu kadın, videonun tekrar tekrar izlenmesini sağladı. Guinness Rekorlar Kitabı’nda ‘Dünyanın En Yaşlı İnsanı’ olarak bilinen 118 yaşındaki Kane Tanako’nun pabucu dama atıldı. 300 yaşındaki Pakistan’lı kadın, 300 yıllık görüntüsüyle hayrete düşürdü. Video tüm dünya da büyük ilgi uyandırırken, böyle bir şeyin nasıl mümkün olabileceği konusunda da merak uyandırıyor.

SOSYAL MEDYADA VİDEO BİRÇOK YORUM ALDI

Pakistan’lı 300 yaşında olduğu iddia edilen yaşlı kadının videosu sosyal medya da büyük yankı uyandırırken bir çok yorumun da esiri oldu. Sosyal medya da hesabı olan insanlar “17 yaşında gireceğim ve yaşlanacağım diye korkan ben ve 300 yaşında ısrarla yaşamaya devam eden teyze…”, “Ya teyze biraz yaşlı gösteriyor ben 400 sandım hatta”, “Ben de eğer kocamdan erken ölürsem kocam başkasıyla evlenir korkusuyla 300 yaşında kadar yaşayabilirim rekor saymasanız da olur” “Teyze ölmeyi unutmuş” şeklinde yorumlar da bulundu.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Pakistan da 300 yaşında olduğu iddia edilen eden kadın

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

sosyal medya da herkesi hayrete düşürdü. 300 yaşındaki kadının videosu sosyal medyada oldukça ses getirirken

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

beğeni yağmuruna tutuldu.