FETÖ’cü hain Oktay Usta lakabıyla bilinen Oktay Aymelek’in son halleri ortaya çıktı. 15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından FETÖ’nün medya ekibinde yer alan ve bir dönem Türkiye’nin kanını emen fetöcü ünlülerin son halleri merak konusu oluyor. Millete ettiklerini bulması ve ilahi adaletin gerçekleşmesini bekleyen Türk halkı, bu hainlerin son durumlarını merak ediyor.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Koza İpek’e kayyum atanmasının ardından kanal önünde dağıttığı ‘demokrasi pilavı’ sonrası gündeme gelen Oktay Usta diye bilinen Oktay Aymelek hainlikleri için kullandıkları kanallarının kapatılmasının ardından timsah gözyaşları döküp duygu sömürüsü yapmıştı. Oktay Aymelek’in nerede ve ne yaptığı ortaya çıktı. Belçika’ya sığındığı düşünülen FETÖ’cü ‘Oktay Usta’ youtuber olarak hayatını sürdürüyor.

FETÖ’cü Oktay Usta’nın Youtube kanalı üzerinden de yemek tarifleri paylaştığı öğrenildi. “Chef Oktay Usta” ismiyle Youtube’da hesap açan ve 82 bin 500 takipçiye ulaşan Oktay Aymelek’in hesabı ile ilgili Bilgi Teknolojileri Kurumu’nun harekete geçmesi bekleniyor.

YALANI ORTAYA ÇIKMIŞTI FETÖ’nün televizyon ayağında yer alan hain Oktay Aymelek, örgüte ait Koza İpek Grubu’na kayyum atanmasının ardından kanal binası önünde eylemde bulunmuştu. AK Parti Hükümeti’nin hedef alındığı eylemin mimarlarından Aymelek, örgüt destekçilerine dağıttığı “demokrasi pilavı” ile gündemde yer almıştı.

FETÖ’ye ait Samanyolu TV’nin kapatılmasıyla açıkta kalan Aymelek, İŞKUR’a işsizlik başvurusunda bulunarak kendince ajitasyon yapmış duygusal olarak Türk milletini kandırmaya kalkmıştı. Oktay Aymelek’in Sosyal Güvenlik Kurumu’na bağlı Bağ-Kur’lu olduğu, Aymelek’in 20 Aralık 2012 tarihinde İstanbul Üsküdar’da bir reklam ajansı kurduğu ve ajansın faal olduğu anlaşılmıştı. FETÖCÜ hainlerin bir yalanı daha böyle ortaya çıkmıştı. Hukukçular, işyeri olduğu halde işsizlik başvurusunda bulunan Aymelek’in açıkça suç işlediğini açıklanmıştı.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Oktay Usta’nın yanı sıra onlarca Fetullahçı, Youtube’dan açtığı hesapla AK Parti’yi hedef alan yayınlara imza atıyor. Ülke ülke gezip Türkiye’yi yalan sözlerle karalayan Can Dündar da, Youtube’daki “Özgürüz” isimli kanalı ile iftiralarını yayınlıyor. Türkiye’ye saldırmak için FETÖ’ye de hizmet eden ve terör örgüte bağlılığını yaptığı haberlerle bilinen Dündar, Avrupa arenasında popülerliğini ihanet dolu açıklamaları ile artırıyor.

FETÖ elebaşısı Fetullah Gülen’in Onursal Genel Başkanı olduğu Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı Başkan Yardımcısı firari Erkam Tufan Aytav ise, Youtube’da ‘Erkam Tufan’la 30 dakika’ isimli bir program hazırlıyor. Bu programda FETÖ propagandasına yer veren Aytav’ın konuklarının çoğunluğu ise ya FETÖ şüphelisi ya da Türkiye karşıtı isimler olarak göze çarpıyor.

FETÖ’cü gazeteci Fatih Akalan ve Faruk Arslan da açtıkları kanallarında 15 Temmuz’un kontrollü darbe olduğu yalanını sık sık dile getiriyor. Türkiye’nin casusluk suçundan aradığı firari FETÖ yöneticisi Emre Uslu ise, “Yolgezer” isimli kanalıyla, Türkiye’nin büyük dirilişini hedef alan söylemlerde bulunuyor. TİMSAH GÖZYAŞLARI FETÖ’nün en önemli finans kaynaklarından biri olan Koza İpek Grubu’na kayyım atanması sonrasında kanal binası önünde eylem yaparak örgüt destekçilerine dağıttığı “demokrasi pilavı” ile gündeme gelen ‘Oktay Usta’ lakaplı Oktay Aymelek’in FETÖ’nün medya kanallarının kapatılma kararı sonrası canlı yayında timsah gözyaşları dökmüştü. Canlı yayında FETÖ’ye aklamaya çalışan ve güzellemeler yapan ‘Oktay usta’ döktüğü sahte gözyaşları ile halkı kandırmaya ve FETÖ adına propaganda yapmaya çalışmıştı.