Nasıl olabilir böyle bir şey ..Cenaze töreni düzenlediği eşini e-ve gelince karşısında görünce..

Nasıl olabilir böyle bir şey

Hindistan’d koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşine ve oğluna cenaze töreni düzenleyen kadın eve gelip kapıyı açınca karşısında ölen eşini gördü.
Hindistan koronavirüsten en çok etkilenen ülkelerden biri milyonlarca kişinin koronavirüsle mücadele ettiği Hindistan ‘da garip bir olay yaşandı. Hindistan’da yaşayan bir kadının eşi koronavirüs oldu. Eşi koronavirüs tedavisi için hastaneye yatırıldı. Olay bundan sonra başladı. Hindistan’da yaşayan Gaddayya isimli kadının eşi Mutyala Girijamma, koronavirüse yakalandı.

Hastalığı ağır atlatan Mutyala Girijamma tedavisi için hastaneye yattı. Gaddayya 3 gün sonra eşinin yattığı hastaneye geldi. Gaddayya eşini bulamadığı için kayıtlara baktırdı. Hastanede çalışan yetkililer kayıtları kontrol etti. Kayıtlara bakan yetkililer Gaddayya’nın eşi Mutyala Girijamma’nın vefat ettiğini söyledi. Eşiniğn vefat ettiği söylenen Gaddayya’ya eşi Mutyala Girijamma’nın cenazesi teslim edildi.

HİNDİRTAN’DA OĞLUNU DA AYNI SEBEPTEN KAYBETTİ


Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden Mutyala Girijamma’nın cenazesi teslim alan Gaddayya cenaze töreni için memleketine gitti. Gaddayya koronavirüs önlemleri dolayısıyla koruyucu ekipman kıyafetleri olmadan cenazeyi açamadı. Gaddayya’nın eşi Mutyala Girijamma’nın cenazesi memleketine götürülerek dini tören yapıldı.

Gaddayya eşinin kaybı üzerinden çok geçmeden bir kayıp daha yaşadı. Gaddayya’nın oğlu da eşi gibi koronavirüsten hayatını kaybetti. Sevdiklerini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan Gaddayya, hem Mutyala Girijamma hem de oğlu Ramesh için ortak bir anma töreni düzenledi ancak Gaddayya ertesi gün eve geldiğinde şok geçirdi.

EVE DÖNÜNCE KARŞISINDA GÖRDÜ


Oğlu ve eşi için cenaze töreni düzenleyen Gaddayya eve döndüğünde karşısında eşini gördü. Gaddayya cenaze töreninden geldiği eşini karşısına görünce nutku tutuldu. Gaddayya’nın eşi Mutyala Girijamma eşi Gaddayya’nın onu hastaneden almaya gelmediği için üzgün olduğunu ve eve taksiyle dönmek için borç aldığını söyledi.

Olayın aslında bir yanlış anlaşılma olduğu öğrenildi. Aslında hastanede farklı bir servise aktarılan Mutyala Girijamma yerine gelen kişinin vefat ettiği ortaya çıktı. Yapılan açıklamada, cenaze yakıldığı için kime ait olduğu öğrenilemedi.