Dargınları barıştıran, kayıpları kavuşturan Müge Anlı, özel hayatına ait şok bir suçlama ile gündemde… Müge Anlı, kendi babasının şanına gitmedi, babası gözyaşlarına boğuldu… Müge Anlı, çevresinin eleştiri oklarının hedefinde? Müge Anlı’nın babası kimdir?.. Müge Anlı neden babasıyla görüşmüyor? Müge Anlı kızı Lidya Müge Akdağ’ı dedesine gönderdi mi?…

ATV ekranlarında yaptığı programda kendisine başvurup vatandaşların kayıp babalarını bulan Müge Anlı, kendi babasını en zor gününde yalnız bıraktı. Babası gözyaşlarına boğulurken, çevresinden Müge Anlı’ya eleştiriler gelmeye başladı. Müge Anlı’nın babası kim?.. Babasıyla Müge Anlı neden konuşmuyor?.. Babasını en son neden görmek istemedi?.. Müge Anlı kendi kızı Lidya Müge Akdağ’ı kendi babasıyla da görüştürmediği iddia edilmişti…

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Müge Anlı’nın ismi bu kez babası İhsan Anlı ile yeniden gündemde. Odatv’nin haberine göre kanser hastalığına yakalanan İhsan Anlı, hayati bir ameliyat geçirdi. ..

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Son dönemde yakın çevresine sık sık kızı Müge Anlı’yı görmek istediğini ileten Anlı’ya kızından beklemediği bir haber geldi….

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Kanser ameliyatı olan babası İhsan Anlı, ameliyatın ardından Anlı, kızını sayıkladı. Müge Anlı, annesinden boşandığı için hayati tehlikesi bulunan babasının yanına gitmedi……

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Komadan uyanan baba İhsan Anlı ise uykuda olduğu süreçte Müge Anlı’nın gelip gelmediğini sorsa da olumsuz cevap alınca gözyaşlarını tutamadı. ……..

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Yaptığı programda kendisine başvurup vatandaşların kayıp babalarını bulan Müge Anlı’nın, kendi babasının yanına gitmemesi ise çevresinde eleştiri konusu oldu. 

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Müge Anlı kanser ameliyatı olan babasını görmeye gitmezken kızı Lidya Müge Akdağ’ı dedesinin ziyaretine gönderip göndermediği soruları sorulmaya başlandı. …..

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

İşi ve başarısı ile gündemden düşmeyen Müge Anlı’nın sır gibi sakladığı kızı Lidya ve iki kez evlenip olaylı bir şekilde boşandığı eşi Burhan Akdağ en çok araştırılanlardan bir kaçı. Peki mesleğe magazin muhabirliğinden başlayan 47 yaşındaki Müge Anlı’nın kızı Lidya ve eski eşi Burhan Akdağ kimdir? Burhan Akdağ Müge Anlı’yı neyle suçladı?……..

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Müge Anlı’nın ilk evliliği: Magazin muhabirliği yapan Müge Anlı ilk eşi Gürhan Akdağ ile Kanal 6’da tanışıyor. Gürhan Akdağ o zamanlar kanalda magazin müdürlüğü yapıyor. Müge Anlı ile yasak aşk yaşamaya başlayan Gürhan Akdağ, ilişkisini rahat sürdürebilmek için eşinden boşanıyor. Bir çocuk sahibi olan Akdağ, boşanmanın ardından Müge Anlı ile 1993 yılında nikah masasına oturuyor…..

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Kızları Lidya dünyaya geliyor: Çiftin mutlu giden evliliği ilk meyvesini veriyor ve kızı Lidya Müge Akdağ 2002 yılında dünyaya geliyor. Doğduğu günden bu yana Müge Anlı’nın en hassas noktası olan kızı Lidya’yı kameralardan uzak tuttuğu için kızı hakkında pek bir bilgi yok.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Lidya Müge Akdağ’ın şu anda 19 yaşında olduğu üniversiteye hazırlandığı biliniyor. Çevresi tarafından annesine benzetilen Lidya’nın 1.62 boyunda ve 49 kilo olduğu ise hakkında bilinenlerden bir kaçı.