Müge Anlı’nın eski eşi bakın kim çıktı? Söyledikleri şok etti.. 1993 YILINDA EVLENEN MÜGE ANLI ‘NIN 16 YAŞINDA BİR KIZI VAR BÜYÜK AŞKLA EVLENDİĞİ BURHAN AKDAĞ İLE EVLİLİĞİ HÜSRANLA BİTEN MÜGE ANLI EŞİNİ KARAKOLA ŞİKAYET EDERKEN AĞLAMIŞTI

MÜGE ANLI'NIN EŞİ BAKIN KİM ÇIKTII...!

1993 YILINDA KENDİSİ GİBİ TELEVİZYONCU OLAN BURHAN AKDAĞ İLE TOPKAPI ERESİN OTELDE EVLENDİ… MÜGE ANLI 23 YAŞINDA EVLENDİĞİ EŞİNDEN ŞİDDETLİ GEÇİMSİZLİK NEDENİYLE BOŞANDI İŞTE EŞİNDEN AÇIKLAMALAR… BURHAN AKDAĞ AYRILIĞI NASIL AÇIKLIYOR

Bir kitapı yazdım çünkü; Kendi aldığım eve girdiğim söylenerek “Hırsız!” dendi. Uygulamadığım bir şiddet için şikayet edildim, karakollarda terörist veya katil muamelesi yapılıp kelepçe takıldı. Boşanmıyorum diye durmadı bana “Çeteci!” dedi. İçip içip huzursuzluk çıkarıp Müge Anlı’yı taciz ettiğim söylendi. Mal mülk davası güdüyor, hakkı olanı istemiyor dendi, kendi aldığım arabayı çaldığım gerekçesiyle dava açıldı. Kendi ellerimle büyüttüğüm minik Lidoş’um benden uzaklaştırıldı, onun psikolojisini bozduğum söylendi. Müge Anlı’nın avukatı Yaşar Ağsu babamı dövdü, bizim tahrik edip saldırdığımız söylendi. Üç yıl içinde hakkımda yapılan şikayetler yüzünden adeta “Şikayet Manyağı oldum” Evimdeki bütün özel eşyalarım, mesleki CD ve kaset arşivim, özel dosyalarım taşındı, bana yine hırsız dendi.

MÜGE ANLI'NIN EŞİ BAKIN KİM ÇIKTII...!

Kendisinin ismi adı aşk dedikodularında anıldı, benim çapkın ve sadakatsiz olduğum söylendi. Başladığım projeleri onun baskısı yüzünden rafa kaldırmak zorunda bırakıldım. Sürekli verilen dilekçelerle karakollara ifade vermekten uygulamaya çalıştığım projeler yok edildi. Kızımı görmek için icra dairelerinin kapılarında saatlerce bekledim.. Hukuki olarak kızımı ayda iki kez Pazar günü sabahtan akşama kadar, yılda bir kez de on gün görebilme iznim olduğu halde ıvır zıvır gerekçelerle kızım benden uzaklaştırıldı. Kızımla yalnız ve rahat görüşebilmek için okul servislerinin yolunu gözler hale getirildim. Bu kitabı yazdım çünkü hayatım ertelendi.

MÜGE ANLI'NIN EŞİ BAKIN KİM ÇIKTII...!

Gazeteci olan eski eşi Burhan Akdağ ile boşanma kararı alan ünlü sunucu ve magazin müdürüMüge Anlı savcılığın Ailenin korunmasına ilişkin kanunu devreye sokmamasından şikayetçi Usta gazeteci Şenay Düdek’le beraber sunduğu Dobra Dobra isimli magazin programının yapımcısıMüge Anlı, programda özel hayatıyla ilgili şok bir açıklama yaptı. Programın açılışında; yaklaşık 4 aydır kocası tarafından tehdit edildiğini ve günlerdir karakol karakol dolaştığını ifade eden Anlı, can güvenliğinin olmadığını belirterek başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve iç işleri bakanı Aksu’ya seslendi.

MÜGE ANLI'NIN EŞİ BAKIN KİM ÇIKTII...!

Müge Anlı: “Aileyi Koruma Kanunu Uygulansın” Boşanmaya çalışan çiftler arasında çıkabilecek adli problemleri gidermeye yönelik olarak çıkarılan, 4320 sayılı Aileyi Koruma Kanunu’nun çiftlerin güvenliğini sağlamaya yönelik, ilgili hükümlerinin uygulamaya sokulamamasından şikayet eden gazeteci özetle şöyle konuştu.

MÜGE ANLI'NIN EŞİ BAKIN KİM ÇIKTII...!

“Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri bakanı sayın Abdülkadir Aksu’ya sesleniyorum. Bu ülkede 4320 sayılı Aileyi Koruma Kanunu var. O kanun o kadar güzel bir kanun ki, sona okudum, çünkü beni yakından ilgilendiriyor. Kanun diyor ki, ‘ eğer eşler boşanıyorsa ve birisi (adam gibi) boşanamıyorsa, karısına yaklaşamaz, çocuğuna yaklaşamaz, evine zarar veremez, malına zarar veremez ve silahı varsa alınır. ” Kanunun yazımı konusunda hiçbir problem olmadığını belirten Müge Anlı esas sorunun kanunun uygulanma aşamasında ortaya çıktığını ve savcılıkların kanunun uygulamaya sokamadığını dile getirdi.