Masterchef Burcu Yarışmadan Çekilmek zorunda Kaldı. Dilara Bayram Edecek. Masterchef yarışmasının son bölümü Perşembe akşamı ekranlara gelmişti. Son bölümde ise Mavi ve Kırmızı takım arasında büyük kıyamet kopmuştu.

Düzce’de yarışan iki başarılı takımdan kazanan mavi takım olmuş ve eleme potasına giden isim Eren olmuştu. Tüm Bunlar olurken , Burcu Önal ise büyük bir kaos yaşadı.

Masterchef yarışmasının en başarılı kadınlarından biri olarak yer alan Masterchef Burcu ,duruşuyla ve performansıyla şimdiden binlerce kişinin gönlünde şampiyon olmuştu. Seven sevmeyen herkesin son 5 de gördüğü isimlerden biri olan Burcu birçok kez eleme potasına girmesine rağmen sapasağlam çıkmıştı ama son aldığı haber onun için hayatı durdurdu. Dilara ile saç baş kavga ettiği ve ayrıldığı iddia edilmişti. Şimdi ise skandal olay yaşandı.

İddialara göre Burcu yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. Bunun başlıca nedeni ise eşinden gelen acı haber oldu. Kısa bir süre önce anneannesini kaybeden Burcunun eşi, yine iddialara göre çok zor durumda olduğunu Burcu Önal’a dedi ve Burcu Önal da yarışmadan ayrılma kararını resmen duyurdu.

Konu hakkında ise Burcu Önal dan herhangi bir açıklama gelmedi. Yarışmadan böyle acı bir şekilde ayrılması ise tüm dengeleri değiştirdi.