Kendisinden Yaşça Küçük Sevgilisi Olan Ünlüler

Kendinden küçük yaşta sevgilisi olan ünlüler, sevgilisinin yaşı kendinden küçük olan ünlüler ve ünlülerin genç sevgilileri… Magazin dünyasında birçok birlikteliğe gerek sosyal medya gerekse televizyon vasıtasıyla şahit oluyoruz. Bu birliktelikler arasında toplumun tepkisini çeken birliktelikler de yer alıyor. Özellikle bazı birlikteliklerdeki yaş farkı görenlere yuh artık dedirtebiliyor. Gelin kendisinden yaşça küçük sevgilisi olan ünlü isimlere birlikte göz atalım. Çok şaşıracaksınız…

KENDİSİNDEN YAŞÇA KÜÇÜK SEVGİLİSİ OLAN ÜNLÜLER

Kendisinden yaşça küçük olan ünlüler magazin dünyasında sıkça yer almasının ardından sosyal medya kullanıcıları ”Kendinden yaşça küçük sevgilisi olan ünlüler” sorusuna cevap aramaya başladılar. Aralarındaki yaş farkı herkes tarafından şaşkınlık yaratırken insanlar tarafından hayret edildi. Kimi ünlü kendisinden yaşça küçük sevgilisiyle evlenirken kimisi de yalnızca sevgili olarak kalmayı tercih ediyor. Fakat bu ünlü isimlerin kendilerinden yaşça küçük sevgilileriyle evlenip evlenmeyeceği ise merak konusu…

Bazı ünlü isimler kendinden yaşça küçük sevgilileri ile evlenirken kimi ünlüler ise sadece sevgili olarak kalmayı tercih ediyorlar. Kimi ünlü insanların yaptıkları kendinden yaşça küçük sevgilileri ise tanınmış isim olmuyor. Bu sebeple de genç kadınların ailesi çiftin evlenmelerini uygun görüyor. Evlenmedikleri takdirde de ilişkilerini devam ettirmelerini istemiyorlar. Bunun örneğini ise İbrahim Tatlıses’in, kendinden tam tamına 43 yaş küçük, sevgilisi Gülçin Karakaya’da görmüştük. Çift de genç kadının ailesinin talebi üzerine dünya evine girmişlerdi.

Kendinden yaşça küçük sevgilileri ile evlenen ünlülerin çocuk isteyip istemediği de oldukça merak konusu. Bazı ünlü isimler, eşlerinden yaşça büyük olduğu için çocuk yapmak için bazı problemlerle karşılaşabiliyor. Fakat bazı ünlü isimler ise yaşı oldukça fazla olmasına rağmen çocuk yapmak için hiçbir sağlık problemi bulunmuyor. Bu sebepten de çocuk sahibi olmak istiyor ve eşi de çocuk sahibi olmak istiyorsa bu durum gerçekleşiyor. Hayranları tarafından sıkça takip edilen ünlü isimlerinden yeni bir haber geldiğinde gündem olmaması imkansız gibi gözüküyor.

Ünlü isimlerin hayranları kimi çiftleri çok yakıştırıyorken bazı çiftleri de hiç yakıştırmıyor. Ünlü isimlerin takipçileri bazen bu çiftlerin evlenmelerini isterken bazı takipçileri ise evlenmelerini istemiyor. Fakat bazı ünlü isimler kendilerinden yaşça küçük olan sevgilileriyle çoktan evlendi ve çocukları oldu bile. Gayet de mutlu görünen bu ünlü çiftler senelerdir birlikte

SEDA SAYAN’IN AŞKI ORTAYA ÇIKTI

Uzun yıllardır yalnız olan Seda Sayan kendinden 15 yaş küçük sevgilisi olduğu ile ilgili haberler çıkmıştı. 15 yaş küçük Ata Çağlayan ile aşk yaşadığı yönünde çıkan haberler magazin gündeminde büyük ses getirirken Seda Sayan bu haberi yalanlamıştı. Yalanları kısa sürdü. Seda Sayan ve kendinden 15 yaş küçük sevgilisi Ata Çağlayan romantik bir akşam yemeğinde görüntülendi. Basın mensuplarını fark eden ikili olay yerinden hızlıca uzaklaşmaya çalıştı. İşte kendisinden yaşça küçük sevgilisi olan ünlüler…

Kendisinden Yaşça Küçük Sevgilisi Olan Ünlüler

SERGEN YALÇIN’IN SEVGİLİSİ LİSAVETİ KARİBSKAYA

Çapkınlıklarıyla gündeme gelen Sergen Yalçın’ın, uzun zamandır beraber olduğu sevgilisinin 22 yaşındaki Ukraynalı model Lisaveti Karibskaya olduğu gün yüzüne çıktı. Sergen Yalçın gönlünü 22 yaşındaki Ukraynalı güzel Lisaveti Karibskaya’ya kaptırdı. Sergen Yalçın bugünlerde çifte mutluluk yaşıyor… Beşiktaş’ın teknik direktörü Sergen Yalçın’ın kalbini 22 yaşındaki Ukraynalı model Lisaveti Karibskaya’ya kaptırdığı gün yüzüne çıktı. Tribünlere de giderek Yalçın’a desteklerini gösteren Ukraynalı model Karibskaya, geçen gün gelen şampiyonlukta sevinç gözyaşları döktü.

Kendisinden Yaşça Küçük Sevgilisi Olan Ünlüler

İBRAHİM TATLISES-GÜLÇİN KARAKAYA Daha önce 4 kez evlenen ve 7 çocuğu olan ünlü şarkıcı kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Gülçin Karakaya ile evlendi. İbrahim Tatlıses: “Mutluyum, ben evliyim kardeşim, Gülçin bana çok iyi bakıyor. Ben bu saatten sonra kimseye hesap verecek durumda değilim” dedi.

Kendisinden Yaşça Küçük Sevgilisi Olan Ünlüler

Uzun süredir birlikte olan İbrahim Tatlıses ve Gülçin Karaya’ya sosyal medya hesaplarından aşklarını ilan etti.

Kendisinden Yaşça Küçük Sevgilisi Olan Ünlüler

ALİ TARAN-AYŞE ÖZYILMAZEL 62 yaşındaki Ali Taran kendisinden 27 yaş küçük olan Ayşe Özyılmazel ile evlenmek için eşini terk etmişti. Taran ve Özyılmazel`in evliliği on ay sürdü.

Kendisinden Yaşça Küçük Sevgilisi Olan Ünlüler

TAMER KARADAĞLI-IRAZ YILDIZ Tamer Karadağlı, geçtiğimiz günlerde kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Iraz Yıldız ile görüntülenmişti. Sevgilisiyle aralarında yaş problemi olmadığını dile getirdi.

Kendisinden Yaşça Küçük Sevgilisi Olan Ünlüler

Pınar Deniz – Yiğit Kirazcı Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı çifti aşkını itiraf etti.

Kendisinden Yaşça Küçük Sevgilisi Olan Ünlüler

Seda Sayan – Ata Çağlayan Seda Sayan kendinden 15 yaş küçük Ata Çağlayan ile aşk yaşadığı iddialarını yalanladı.

Kendisinden Yaşça Küçük Sevgilisi Olan Ünlüler

Berrak Tüzünataç Berrak Tüzünataç kendisinden 8 yaş küçük sevgilisi Sinan Çetin’in oğlu Rafael Cemo Çetin.

Kendisinden Yaşça Küçük Sevgilisi Olan Ünlüler

Seda Sayan – Ata Çağlayan Seda Sayan kendisinden 15 yaş küçük Ata Çağlayan ile aşk yaşadığı konuşulurken Sayan cephesinden bu iddia tamamıyla yalanlanmıştı. İkili geçen gece romantik bir akşam yemeği sonrasında görüntülendi.

Kendisinden Yaşça Küçük Sevgilisi Olan Ünlüler

İrem Sak – Furkan Korkmaz İrem Sak (35),Furkan Korkmaz (24) kendinden 11 yaş küçük basketbolcuyla aşk yaşamaya başladı.

Kendisinden Yaşça Küçük Sevgilisi Olan Ünlüler

Burak Sergen Koronavirüse yakalanan 58 yaşında olan Burak Sergen, sağlığına kavuştu. Ünlü oyuncu, sağlığına kavuşur kavuşmaz ise sevgilisi ile nikah masasına oturdu. Ünlü çiftin arasında ise tam 28 yaş fark var. 58 yaşında olan Burak Sergen, 30 yaşında olan Nihan Ünsal ile evlendi.