ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayınında izleyenleri dehşete düşüren ölüm… 35 gündür aranan Mülkiye Çoban’ın cesedini çobanlar buldu. Talihsiz Mülkiye’nin nişanlısının sözleri ve ortaya çıkan yazışmalar Müge Anlı’yı hayrete düşürdü.

ATV’de canlı yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında gündeme gelen ve 35 gündür her yerde aranan Mülkiye Kazan’ın cansız bedenine ulaşıldı. Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesi kırsalında hayvanları otlatan çobanlar tarafından boş bir arazide bulunan cesedi, Mülkiye Kazan’ın ablası ayakkabısından teşhis etti. Cansız bedenin Kazan’a ait olmasının otaya çıkması ile Jandarma soruşturmayı derinleştirdi. Müge Anlı, kuzeni ile nişanlı olan Mülkiye Kazan’ın bir erkekle sosyal medyadan tanıştığını, tanıştığı kişinin genç kadını Almanya’ya götürmeye çalıştığını ortaya çıkarmıştı. Mülkiye’nin vefatından önce evlilik hazırlığı yaptığı Müge Anlı’ya çıkan nişanlısı Mustafa’nın tavırları ise Müge Anlı’yı çileden çıkardı; ‘Sosyal medyadan 2-3 kişiyle tanışmış olabilirim ama bu Mülkiye’yi sevmediğim anlamına gelmez’ deyince stüdyodaki herkes şoke oldu.

35 GÜNDÜR ARANIYOR! MÜLKİYE KAZAN’IN CANSIZ BEDENİNİ ÇOBANLAR BULDU

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir işlenen Mülkiye Kazan konusunda bir son dakika gelişmesi yaşandı. Şanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinde 35 gündür aranan Mülkiye Kazan’ın cansız bedeni kırsal bir alandaki arsada hayvanları otlatan çobanlar tarafından bulundu. Hayvan otlatan çobanlar tarafından ölü olarak bulunan kadının kimliğinin Mülkiye Kazan’a ait olduğu ortaya çıktı.

KAZAN’IN CESEDİ ABLASI TARAFINDAN TEŞHİS EDİLDİ

Kazan’ın cesedi ablası tarafından teşhis edildi. Abla, ayakkabıların kardeşine ait olduğunu ifade etti. Müge Anlı, Mülkiye Kazan’ın nişanlı olmasına rağmen sosyal medyadan başka biri ile tanıştığını, bu kişinin Kazan’ı Almanya’ya götürmeye çalıştığını ortaya çıkarmıştı. Mülkiye’nin kız kardeşi ise ablasına ait olduğu iddia edilen yazışmaların ‘göstermelik olduğunu’ ablasının o cümleleri kurmayacağını ifade ederek, bunun düzenlenmiş bir cinayet olduğuna işaret etti. Öte yandan Mülkiye’nin nişanlısının rahat tavırları da hem seyircinin hemd e Müge Anlı’nın dikkatini çekti.

Kuzeniyle nişanlı olan Mülkiye’nin başka birisiyle sosyal medyadan tanıştığı ortaya çıkmıştı. 23 yaşında olan Mülkiye Kazan, Şanlıurfa’da esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. 35 gündür haber alınamayan Kazan’ın ailesi Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi.

Aile, son görüntüleri ortaya çıkan Mülkiye Kazan’ın nişanlısından şüpheleniyordu. Kuzeniyle nişanlı olan Mülkiye’nin başka birisiyle sosyal medyadan tanıştığı, o kişinin ise genç kadını Almanya’ya götürmek istediği ortaya çıktı.

MÜLKİYE EVLENMEK İSTEMİYORMUŞ!

Müge Anlı, Mülkiye’nin nişanlısı olan kuzeni Mustafa’nın kendisini aldattığı için aslında çok da evlenmek istemediğini belirtti. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

NİŞANLISI MUSTAFA’NIN RAHAT TAVIRLARI DİKKAT ÇEKTİ

Öte yandan Müge Anlı’nın ortaya çıkarttığı yazışmalar ise şaşkınlık yarattı. Yazışmalarda ‘Almanya’ya gitme ibresinin inandırıcı olup olmadığına dikkat çeken Müge Anlı, Mülkiye’nin nişanlısı Mustafa’nın, Mülkiye’nin cansız bedeninin bulunmasından önce sarf ettiği ‘Başına bir şey gelirse sorumlusu ben değilim’ sözlerini vurgulayarak şüpheleri Mustafa’nın üzerine çekti.

İŞTE O YAZIŞMALAR…