Magazin dünyasının sevilen isimlerinin hayatları, hayranları tarafından hep merak edilmektedir. Ünlü isimlerin hayatları kadar aileleri de hep merak konusudur. Ekranların sevilen yüzlerinin aşk hayatları, kavgaları, evlilikleri, aileleri gündem olmaya devam ediyor. Bazı ünlü isimler özel hayatlarıyla gündeme gelmekten kaçınsa da bazı isimler ilişkilerini de kavgalarını da şeffaf bir şekilde kameralar önünde yaşamayı tercih ediyor. İlişkilerini göz önünde yaşamak istemeyen ünlü isimler kameralardan köşe bucak kaçarak görüntülenmemeye çalışsalar da pekte başarılı oldukları söylenemez. İlişkilerini saklamak isteyen ünlüler her ne kadar kameralardan kaçmaya çalışsa da pek başarılı olmamaktadır. 

İşte Ünlülerin Güzellikleriyle Yarışacak Sevgilileri ve Eşleri

Ünlü isimlerin merak konusu olan eşleri ve sevgililerini sizler için derledik. Ünlü isimler eşlerini sır gibi saklamaya niyetli olsa da kameralardan kaçmak kolay değil. Magazin dünyasının sevilen ünlülerin hiçbir yerde görmediğiniz sevgilileri ve eşlerini sizler için derledik.

Ünlülerin herkesten sır gibi sakladığı güzellikleriyle büyüleyen yakışıklılıklarıyla mest eden ünlüleri bu galeride. Ünlülerin güzellikleriyle yarışacak eşleri ve sevgililerinin yer aldığı galerimizde kimler yok ki? Magazin dünyasının sevilen oyuncuları, şarkıcıları, sporcuları… Mehmet Ali Nuroğlu, Barış Falay, Tolga Çevik, Onur Buldu, Şahan Gökbakar’ın güzeller güzeli eşleri galerimizde. MEHMET ALİ NUROĞLU VE EŞİ ÇİÇEK NUROĞLU

İşte Ünlülerin Güzellikleriyle Yarışacak Sevgilileri ve Eşleri

TİMUR ACAR VE EŞİ EDA ÖZERKAN

Eda Özerkan kimdir, aslen nereli, kaç yaşında ve Eda Özerkan’ın eşi kim soruları son fotoğraflarının ardından merak konusu oldu. Oyuncu Timur Acar ile evli olan Eda Özerkan Acar doğumdan sonra tam 21 kilo vererek son haliyle şaşırttı. Kızı Eliz’i kucağına aldıktan sonra hızla eski formuna dönen Eda Özerkan’ın instagram halleri ise bomba.

EDA ÖZERKAN KİMDİR: Eda Özerkan, 11 Mart 1984 tarihinde Adana’da doğmuştur. Rahmetli babası Emin Özerkan polisti. İstanbul Kadıköy Anadolu Meslek Lisesi’ni bitirdi… Neşe Erberk Ajans’a kayıtlı olarak mankenlik yapmaya başladı. profesyonel olarak yurtiçi ve yurtdışında fotomodellik, mankenlik yaptı. Bunun yanı sıra reklam filmi ve kliplerde rol aldı, sunuculuk yaptı.

İşte Ünlülerin Güzellikleriyle Yarışacak Sevgilileri ve Eşleri

FIRAT – KÜBRA TANIŞ kübra Tanış kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Kübra Tanış kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, instagram hesabı, ne iş yapıyor, oynadığı diziler, kiminle evli, oyuncu Fırat Tanış ile ne zaman evlendi? Kızının adı ne, kısaca hayatı ve biyografi bilgileri kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak. Kübra Tanış hayatı ve biyografisi Kübra Tanış 1988 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Kübra Tanış medya ve magazin dünyasından oldukça uzakta olan bir isim. Kendisi Oyuncu ve Müzisyen Fırat Tanış’ın eşidir. Kübra Tanış Fırat Tanış ile ne zaman tanıştığı bilinmemektedir. Ancak 2014 yılında dünya evine girdikleri bilinmektedir. Aynı yıl içinde 24 Temmuz 2014 tarihinde bir kız çocukları dünyaya geldi. Kızının adı da bilinmiyor. Oyuncu Fırat Tanış özel hayatını magazin ve medya dünyasından uzak tutan bir isim olarak bilinmektedir. Bu nedenle Kübra Tanış ve kızı hakkında bilgiler oldukça kısıtlıdır.

İşte Ünlülerin Güzellikleriyle Yarışacak Sevgilileri ve Eşleri

BARIŞ FALAY VE EŞİ ESRA RONABAR

Esra Ronabar, 1978 yılında İzmir, Ödemiş’de doğmuştur. İkiz olan kardeşi vardır. Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya Bölümünü kazandı, ancak okuduğu bölümü yarıda bırakarak oyunculuk sınavlarına girdi. Sınavları kazanınca Kimya bölümünden ayrıldı. Daha üniversite öğrencisi iken 1997 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’nda “Elmadaki Barış” ve “Küçük Karabalık” adlı tiyatro oyununda oynadı.

Ülker Çokokrem, Alldays gibi birçok reklam filminde de oynadı. 2003 yılında BaşrollerdeMehmet Aslantuğ, Ahu Türkpençe, Ozan Güven,Çetin Tekindor, Arsen Gürzap, Altan Erkekli, Vahide Gördüm, Yasemin Çonka, İsmail Hacıoğlu’nun oynadığı “Bir İstanbul Masalı” adlı dizide Binnur Arhan karakterini canlandırmıştır. 2010 yılında İstanbul Şehir Tiyatroları’nda çalışmaya başladı.

İşte Ünlülerin Güzellikleriyle Yarışacak Sevgilileri ve Eşleri

Esra Ronabar, 2013 yılında “Sana Bir Sır Vereceğim” adlı dizide Murat Han,Ekin Koç, Demet Özdemir ile birlikte başrol oynadı. Bu dizi devam ederken 22 Eylül 2013 tarihinde dizi setine giderken bir trafik kazası geçirdi, ağır yaralandı, kırıklar nedeni ile uzun bir süre setlerden uzak kaldı.

Tam iyileşmek üzere iken ocak ayında tekrar bir kaza geçirdi. Esra Ronabar, 7 Temmuz 2006 tarihinde tiyatrocu Barış Falay ile evlendi. “Rüzgar Mavi” (d.2009) adında bir oğlu var. Ödülleri : 2011 – 36. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri, “En İyi Kadın Oyuncu” (Dünyanın Ortasında Bir Yer oyunundaki Ahten rolüyle) 2008 – 33. İsmet Küntay Tiyatro Ödülleri, “İsmet Küntay Jüri Özel Ödülü” (Oyun Nasıl Oynanmalı oyunundaki Sevil rolüyle)

İşte Ünlülerin Güzellikleriyle Yarışacak Sevgilileri ve Eşleri

TOLGA – ÖZGE ÇEVİK Özge Çevik 30 Mayıs 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın kardeşi olan Özge Yılmaz aslen Gürün, Sivaslıdır. Özge Çevik Oyuncu Tolga Çevik ile 2004 yılında nikah masasına oturdu. Bu evliliklerinden 2006 yılında “Tuna Çevik” dünyaya geldi.

İşte Ünlülerin Güzellikleriyle Yarışacak Sevgilileri ve Eşleri

ÜMİT ERDİM VE EŞİ Ümit Erdim’den Seda Çınar’a evlenme teklifi Ümit Erdim 1 yılda 45 kilo verip 142’den 97 kiloya düşmüştü. Eylül 2015’te Seda Çınar ile aşk yaşamaya başlayan Ümit Erdim sevgilisine yılbaşı gecesi evlilik teklif etti.

İşte Ünlülerin Güzellikleriyle Yarışacak Sevgilileri ve Eşleri

ŞAHAN GÖKBAKAR VE EŞİ SELİN GÖKBAKAR

Selin Ortaçlı kimdir? 24 Aralık 1986 tarihinde doğmuştur. Tam adı Ayla Selin Ortaçlı’dır. Anne ve babası da mankendir. Ortaokul ve liseyi İtalyan Lisesi’nde okudu. Liseden sonra da İtalya‘da moda alanında önemli okullardan birisi olan Marangoni ve Politecnico üniversitelerini kazandı ama Türkiye’den ayrılmak istemediği için gitmedi ve Yeditepe Üniversitesi İtalyanca Sanat ve Tasarım Bölümü’nde okudu.

İlkokul yıllarında Derishow’un Hayalimdeki Giysi tasarım yarışmasında birinci oldu. Selin Ortaçlı ismiyle oyunculuk kariyerine başlayan Şahan’ın eşi, sanat kariyeri yerine ünlü komedyenin karısı olarak ünlendi. Asıl işi ise tasarım. İç giyimi uzmanı olan Selin Ortaçlı güzelliği ile dikkat çekince başka bir yöne adım atmış.

İşte Ünlülerin Güzellikleriyle Yarışacak Sevgilileri ve Eşleri

İLKER AYRIK VE EŞİ SANEM AYRIK Sanem Ayrık ile İlker Ayrık orta okulu aşkının evliliğe dönüşmesinin bir örneği. Balıkesir doğumlu çift ilk öğretim yıllarını da Balıkesir’de tamamlamış. Okulun bitmesinin ardından 15 yıl sonra tekrar bir araya gelerek aşk ve ilişkilerine devam etmişler. 15 Nisan 2013 yılında Dünya tatlısı bir çocuk Dünyaya getiren çiftin ilişkisinin sağlamlığı gözlerden kaçmıyor

İşte Ünlülerin Güzellikleriyle Yarışacak Sevgilileri ve Eşleri

ASLIHAN GÜNER VE EŞİ MERT KILIÇ Aslıhan Güner Kılıç, 17 Aralık 1987’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Barış Manço Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Aslıhan Güner, kameralar karşısına ilk kez 2002 yılında yayınlanan Sırlar Dünyası adlı dizi ile geçmiştir. 9 Haziran 2013 tarihinde, Şefkat Tepe dizisinde tanıştığı Mert Kılıç ile evlenmiştir.

İşte Ünlülerin Güzellikleriyle Yarışacak Sevgilileri ve Eşleri

OZAN AKBABA VE EŞİ BUKET AKBABA

Buket Arıkan Akbaba, 3 Ağustos 1985 (03.08.1985) yılında Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinde doğmuştur. Meslek olarak uygulayıcı yapımcı yada yapımcı olarak hayatına devam etmektedir. Geçmişte bir çok film şirketinde çalışan Buket Arıkan Akbaba, son olarak MGX Film şirketinde çalışmaktadır ve bu film şirketi “Virtual Production” Türkçesi ile “Sanal Prodüksiyon” olarak bilinen farklı mekanlarda çekilmesi gereken sahnelerin, tek bir ortamda sanal bir mekana yüksek çözünürlüklü görüntülerin yerleştirilmesi ile çekilebilme imkanı tanıyan bir sistem ve Türkiye’de bir ilk olarak 2021 yılında hayata geçen bir film şirketidir.

İşte Ünlülerin Güzellikleriyle Yarışacak Sevgilileri ve Eşleri

Buket Arıkan Akbaba özel hayatında ise EDHO‘nun İlyas karakterini canlandıran Ozan Akbaba ile evlidir ve bu evliliklerinden bir erkek çocukları bulunmaktadır… Ozan Akbaba ile Buket Arıkan nasıl tanıştı sorusuna yanıt olarak ilk defa tanışmaları 2012 yılında bir korku filminin gösteriminde tanışıyorlar ve sadece o kadar, aradan 3 sene geçiyor, tabi arada birbirlerini tebrik ediyorlar, rol aldıkları yapımlardan sonra derken bir gün buluşma kararı alıyorlar ve Ozan Akbaba’nın deyimiyle bizimki ikinci görüşte aşktı diyor.

Bu tanışma sonrası ilişki ilerliyor, 23 Haziran 2017 tarihinde nişanlanan çift, arayı çok uzatmadan 1 Temmuz 2017 yılında evleniyor. Tarihler 13 Temmuz 2018 yılını gösterdiğinde ise adını Ozan Ali koydukları erkek evlatlarına kavuşuyorlar.

İşte Ünlülerin Güzellikleriyle Yarışacak Sevgilileri ve Eşleri

Onur Buldu eşi Duygu Koz Duygu Koz Türk eğitimci öğretmendir. Oyuncu Onur Bulu ile evlenmesinin ardından gündeme gelen isimler arasında yerini almıştır. Duygu Koz 1988 yılında dünyaya geldi. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimine öğretmenlik bölümünde devam etti.

İşte Ünlülerin Güzellikleriyle Yarışacak Sevgilileri ve Eşleri

BİRKAN SOKULLU VE SEVGİLİSİ EDA GÜRKAYNAK Eda Gürkay instagram sevgilisi Birkan Sokullu ile fotoğraflarına da yer verdiği instagram hesabına sahiptir. Eda Gürkaynak instagram hesabı edagurkaynak. Yaklaşık 20 bin takipçiye sahip Instagram hesabını aktif kullanmaktadır.