İncir Ve Kayısıyı Kaynatıp İçin O sorun geçiyor Șimdi Sİzlere vereceğimiz bilgiler ilaç kullanmadan sorununuza çare olacak. Özellikle bu bilgiler kadınların ișini kolaylaștıracak Kabızlık bazen gerçekten can sıkıcı bir probleme dönüșebiliyor.

İnanılmaz Fayda İncir Ve Kayısıyı Kaynatıp İçin O sorun geçiyor

Yediğimiz içtiğimiz ürünler bağırsak hareketlerimize zarar verdiğinde sindirim zorlașıyor ve kabız oluyoruz. Kabız ilaçlarına sarılmadan önce evde deneyebileceğiniz bazı alternatif yöntemlerle kabızlık probleminden kurtulabilirsiniz. İște Sırasıyla herkesin bilmesi gereken faydalı bilgiler “Günlük 2.5-3 litre su tüketmeye özen gösterilmelidir” tavsiyesinde bulunan Hilal Mutlu șu bilgileri verdi: “Herhangi bir sağlık probleminiz yok ise; rezene, yeșil çay, papatya ve anason çayını günde 2 fincan içmeye çalıșın. Magnezyumdan zengin besinler bağırsak hareketlerini hızlandırır, özellikle ıspanak, marul, kereviz, taze fasulye, salatalık, fındık, badem magnezyum içermektedirler ayrıca her gün içilen 1 adet maden suyunun yine magnezyum içeriğinden dolayı kabızlığa faydası olacaktır.,

Eğer uzun zamandır bu sıkıntıyı çekiyorsanız; 2 adet kuru incir, 2 adet kuru kayısı, 2 adet kuru eriği ufak ufak doğrayıp, 1.5 çay bardağı suyla hașlayın. Daha sonra içine 1/2 tatlı kașığı zeytinyağı, 1 tatlı kașığı keten tohumu ekleyerek robottan geçirin. Bu karıșımdan sabah aç karnına 2 su bardağı ılık su ile 1 tatlı kașığı kadar tüketebilirsiniz.

Bir bașka öneri de ; Gün içindeki su tüketimi sindirim sisteminin sağlıklı çalıșması için çok önemli, 2 adet kuru kayısı ve 1 adet cevizi gece boyunca suda bekletin. Ertesi sabah bu besinleri içinde beklettiğiniz su ile birlikte tüketin.