Arılar sosyal ve zeki hayvanlar. Bu yine de onlardan korkmamızı engellemez.Arı yetiştiricisi Emily Mueller doğal olarak arılardan korkmuyordu. Babası da arı yetiştiricisi olduğundan küçüklüğünden beri arılarla içli dışlı olmuştu.Eşi Ryan ile beraber Mueller Honey Bee Removal isminde şirketleri vardı.Kadının lakabı ‘Arılara fısıldayan kadın’ olmuştu Hamile olduğunu öğrenen Emily Mueller arılarla beraber fotoğraf çektirmek istedi..

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Emily daha önce düşük yapmıştı. Bu seferse her şey yolunda gidiyordu. Fotoğrafçı Kendrah Damis ile irtibata geçerek kendisinden bebeğinin ve arıların yer aldığı fotoğraflar çekmesini istedi. Emily, arıların karnının üstüne konmasına izin verdi.Ortaya inanılmaz görüntüler çıktı.Emily fotoğraf çekiminden önce arıları besledi. Böylelikle arılar tarafından sokulma şansını sıfıra indirdi.Arıları karnına doğru çekmek için de elindeki konserve kutusuna kraliçe arıyı koydu….

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Fotoğraf çekiminden önce doktora danıştı ve onayını aldı. A-cı haber Fotoğraf çekiminin ardından Emily ve Ryan bebek odasını düzenlemeye başladılar.Geçtiğimiz ayda Emily’nin bebeği düşünce adeta k-ahroldu.