Haluk Levent’ten Üniversiteli Gençlere 6 Bin TL Destek Müjdesi

Sosyal yardımlaşma konusunda akla gelen ünlü isimler arasında ilk sırayı kimseye kaptırmayan Haluk Levent, bu kez de öğrencilere müjde verdi.

Sosyal yardımlaşma konusunda akla gelen ünlü isimler arasında ilk sırayı kimseye kaptırmayan Haluk Levent, bu kez de öğrencilere müjde verdi. Üniversite eğitiminin başlaması ile birlikte, üniversite hayatını şehir dışında yaşayacak olan öğrencilerin isyan bayrağını çekmelerinin ardından şarkıcı Haluk Levent bu söyleme karşılıksız kalamadı ve müjdesini duyurdu. Kendisini kurucu üyelerinden olduğu bir yardımlaşma derneği olan Ahbap Derneği’ne yapılacak ilk beş yüz başvuruda altı bin liralık yardımlar yapılacağını duyuran Haluk Levent bu örnek davranışıyla büyük takdir topladı. Hem kira artışlarının yüksek olması hem de yurtlarda doluluk oranlarının artış göstermesi ile birlikte pek çok öğrencini gündeminde yer alan bu konuya ivedilikle dönüş yapan Haluk Levent, dernek olarak öğrencilere destek olacaklarının duyurusunu kendi resmi Twitter hesabından paylaştı. Haluk Levent’in bu paylaşımın ardından pek çok öğrenci ise bu başvuruların nasıl yapılacağını araştırmaya başladı. Haberin ayrıntıları ise şu şekilde;

Ahbap Gençlere 6 Bin TL Başvurusu Nasıl Yapılır?
Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Derneği tarafından öğrencilere yapılacak 6 Bin TL’lik yardım başvurularının nasıl yapılacağı günün en sık araştırılan konuları arasında yer aldı. 6 Bin TL’lik yardımdan faydalanmak isteyen genç öğrencilerin bu burs için başvuru yapmalarında ilk şart Ahbap Derneği’ne resmi sitelerinden kaydolmaktan başlıyor. Akabinde ise burada yer alan kimlik fotoğrafı, vukuatlı nüfus kayıt örneği ve yerleşim yeri belgesi gibi belgeleri toparlayıp siteden göndermeleri gerekiyor.

Ahbap Burs Başvurusu 2021 Ne Zaman?
Ünlü Anadolu Rock şarkıcısı Haluk Levent’in kurucusu olduğu Ahbap Derneği’nden duyurulan haberlere göre başvuran ilk beş yüz öğrenciye barınma bursu verileceği duyurulmuştu. Bunun akabinde ise öğrenciler bu başvuruların nasıl yapılacağını merak etti. Dün akşam saatlerinde Haluk Levent’in kendi resmi Twitter hesabından paylaşılanlara göre bugünden itibaren kayıtlar alınmaya başlayacak. Bu imkan şimdilik ilk beş yüz öğrenciyi kapsayacağından dolayı acele edilmesinde yarar görülüyor.

Ahbap Burs Başvurusu 2021 Nerede Yapılır?
Bir sosyal yardımlaşma ağı olarak uzun zamandan beridir yer alan Ahbap Derneği’nden burs başvurusunda bulunabilmek için neler yapılacağı merak edilmektedir. İlk olarak başvuru için Ahbap Derneği’nin kendi resmi sitesine kayıt yaptırılmalı ve ardından sitenin yönlendirmelerine bağlı olarak sorulan soru ve cevaplar cevaplanmalı, belgeler yüklenilmelidir.

Haluk Levent Nereli?
Ülkemizin köklü sanatçılarından biri olarak tanınan Haluk Levent’in aslen nereli olduğu Haluk Levent hakkında sıklıkla araştırılan konuların başında geliyor. Bugüne değin pek çok eşsiz parçanın sahibi olan Haluk Levent’in hem anne hem de baba tarafından aslen Adanalı olduğu biliniyor. Haluk Levent aslen Adana’nın Yüreğir ilçesinden olarak biliniyor.

Haluk Levent Kaç Yaşında?
Başarılı sanatçı Haluk Levent’in kaç yaşında olduğu da sık araştırılmaktadır. Başarılı sanatçı Haluk Levent 26 Kasım 1968’de hayata merhaba demiştir. 1968 yılı doğumlu ünlü sanatçı Haluk Levent, 2021 itibari ile 53 yaşındadır.

Haluk Levent Alevi Mi?
Haluk Levent’in hakkında araştırılan ve daima merak konusu olarak gündeme gelen sorulardan biri de sanatçının Alevi olup olmadığıdır. Haluk Levent’in Alevi olup olmadığı bilinmemekle birlikte, sanatçının aslında Nusayri olduğu bilinmektedir.

Haluk Levent Çocuğu Var Mı?
Evet. Vardır. 2004-2017 yılları arasında evlilik sürdürdüğü eski eşi Neslin Yonarlar’dan bir kız evlat sahibidir. Tam adı Haluk Levent Acil olan sanatçının kızının ismi ise Ela Acil’dir.

Haluk Levent Ülkeden Ayrılıyor Mu?
Evet. Haluk Levent geçtiğimiz aylarda artık tamamen yurt dışına yerleşeceğini ifade etmiştir. Hem kendine zaman ayırmak istediğini hem de aynı zamanda müzik çalışmalarını başka bir ülkede devam ettirmek istediğini açıklayan Haluk Levent’in ne zaman ayrılacağı konusunda ise net bir haber bulunmamaktadır. Kendine ait resmi sosyal medya hesaplarından duyuruda bulunacağı öngörülmektedir….