operasyon

Antalya’nın Manavgat iLÇESNDE jandarma doğrultusundan Side’de yabancı uyruklu bayanlara z-o-rla f-u-h-uş yaptırıldığı belirleme edilen bir otele baskın yapıldı.

Baskında, Türk vatandaşı erkek ile Özbekistan uyruklu k-a-dın f-uh-uş esnasında yakalandı. Side mahallesinde H.Ö. ve S.F. adlı kişiların iyi bir iş olanağı ve bol para kazanma vaatleriyle getirdikleri yabancı uyruklu bayanları borçlandırma ve çaresizliğinden yararlanmak amacıyla kendileri doğrultusundan işletilen otelde f-u-h-uş yaptırdıkları ihbarı üstüne jandarma butona bastı.

Antalya l Jandarma Komutanlığı Göçmen Kaçakçılığı ve nsan Ticareti ile Mücadele Şube Müdürlüğü, Manavgat JASAT Timleri ve Side Karakol Komutanlığı ekiplerince Manavgat Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde söz hususu otele operasyon düzenlendi.

Operasyonda; işletmenin bir odasında Türk vatandaşı erkek kişi ile Özbekistan uyruklu bayan f-u-h-uş gerçekleştirdikleri esnada yakalanırken H.Ö. ve S.F. adlı şüpheliler ise aynı otel içinde internet e-sc-o-rt sitesinde kullandıkları telefonlarla eş güdümlü suçüstü yakalanarak gözaltına alındı.