Erdoğan’a Siirtte b-ombalı suik-ast!
Haber ajanslarına az önce düştü!

Er-doğan’ın Siirt’teki mitingi için görevlendirilen bir polis memurunun aracın altına yerleştirilen p-atlayıcı düzeneği polisin dikk-ati sayesinde son anda engellendi. Sabah saatlerinde görev yerlerine gidecek olan polis memurunun aracının altındaki p-atlayıcıyı fark etmesiyle k-atliamın eşiğinden dönüldü.Cumhurbaşk-anı Recep Tayyip Erdoğan’ın Siirt mitinginde bir aracın altına yerleştirdikleri p-atlayıcıyı uzaktan kumandayla p-atlatıp infial yaratmayı planlayan teröristlerin k-anlı oyunu son anda b-ozuldu.


MİTİNGTE GÖREV ALACAK POLİSİN ARACINA P-ATLAYICI YERLEŞTİRDİLER
Beyaz TV’nin haberine göre sansasyonel bir eylem arayışındaki teröristler, miting alanına ya da siyasi figürlere yaklaşamayacaklarını bildikleri için çevre illerden görevlendirilecek çevik kuvvet polislerini hedef olarak seçti. Sabah saatlerinde Mardin’den Siirt’teki mitinge görev için gidecek polis memurunun aracının altına gizlice uzaktan kumandalı p-atlayıcı yerleştirildi.


POLİSİN P-ATLAYICI FARK ETMESİ K-ATLİAMI ÖNLEDİ
Aracını muhtemelen miting alanı yakınlarına ya da emniyet müdürlüğünün kendilerine tahsis edeceği bir otop-ark-a bırak-acak olan polis memurları dışında, aracın bulunduğu yerde başk-a polisler de olacaktı. Ancak iki polis memurunun aracın altındaki p-atlayıcıları erken fark etmesi ile teröristlerin planı suya düştü.


P-ATLAYICI DÜZENEK İMHA EDİLDİ
İhbar üzerine olay yerine gelen TEM Büro Amirliği ve B-omba Uzmanı Ekiplerince p-atlayıcı düzenek imha edildi. Olay yeri inceleme ekipleri, düzenek ve araç üzerinde şüphelilere ait p-armak izi taraması yaptı. Polis, şüphelilerin yak-alanması için çalışma başlattı….