Damat Gözyaşlarını Tutamadı! 8 yıldır felçli olan Jaquie Goncher düğününde bir anda ayağa kalkıp yürüyünce herkesi şoke etti. Salondakiler ve müstakbel eşi gözyaşlarını tutamadı. Boynundan aşağısı felçli olan Jaquie Goncher, düğününde bir anda kalkıp yürüyünce herkesi şoke etti. 17 YAŞINDA FELÇ OLMUŞTU 25 yaşındaki Jaquie, 17 yaşında yüzerken başına gelen spinal kord hasarı sebebiyle felç olmuştu. Doktorlar büyük olasılıkla bir daha asla yürüyemeyeceğini söylemişlerdi. 

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Kazadan 6 ay sonra bir mucizeyi gerçekleştiren Jacquie, ayakta durmaya başlamıştı. Ancak 8 yıl boyunca tekerlekli sandalyeye mahkum kaldı.

DÜĞÜNDEN ÖNCE KARAR ALDI

Düğününden 1 yıl önce bir karar alan Jacquie, düğününde ayakta durmayı başaracak ve hatta mihraba yürüyecekti. İlk başta salona annesi ve dedesi iki yanında, tekerlekli sandalyeyle girdi.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Sonra bir anda ayağa kalktı ve yürümeye başladı.

DÜĞÜNDEN ÖNCE KARAR ALDI

Düğününden 1 yıl önce bir karar alan Jacquie, düğününde ayakta durmayı başaracak ve hatta mihraba yürüyecekti. İlk başta salona annesi ve dedesi iki yanında, tekerlekli sandalyeyle girdi. Sonra bir anda ayağa kalktı ve yürümeye başladı.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

ÜSTÜNE BİR DE DANS ETTİ

Love Stories By Us imzalı fotoğraflarda görüldüğü gibi genç kız sadece yürüme hayalini gerçekleştirmedi, aynı zamanda düğününde dans etti. Sürprizden haberi olmasına rağmen bütün salon gibi damat Andy Goncher de gözyaşlarını tutamadı.

45 DAKİKA AYAKTA DURMAYI BAŞARDI

1 yıl önce düşük kan basıncı nedeniyle 30 dakikadan fazla ayakta duramayan Jaquie, 5 saatlik düğünün 45 dakikasında ayakta durmayı başardı. Dansları çok özeldi. Çünkü ilk defa birbirleriyle dans ediyorlardı. Jaquie, eşinden “O benim bastonum çünkü ben hep ondan destek aldım.” diye bahsetti. Gelinin annesi kızının yeniden dans ettiği anı ölümsüzleştirmek istedi. Bu özel anı resmetmesi için Kuhn isimli profesyonel bir ressam kiraladı.