Üç yıl önce kanser nedeniyle oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı’nın kanser tedavisi gören babası hayatını kaybetti. Babasının ölüm haberiyle yıkılan Şallı, cenaze işlemleri için Bodrum’a gitti. Ebru Şallı’nın babası Şükrü Şallı, cenaze namazının ardından Yeniköy Mezarlığına defnedildi.

Yaklaşık üç yıl boyunca mücadele ettiği lenfoma hastalığı nedeniyle Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars’ı 16 Nisan 2020’de kaybeden Ebru Şallı, aldığı ikinci ölüm haberiyle bir kez daha yıkıldı.

Ünlü manken ve oyuncunun uzun süredir Akciğer kanseri ile mücadele eden 64 yaşındaki babası Şükrü Şallı, dün gece evinden uyurken bir anda fenalaşarak uykusunda vefat etti. Bodrum Devlet Hastanesi’nde kanser tedavisi gören babasının ölüm haberini alınca yıkılan Şallı, cenaze töreni için ilk uçakla Bodrum’a gitti.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Güvercinlik Mahallesindeki baba ocağına gelen Ebru Şallı, babasını son yolculuğuna uğurladı. Şükrü Şallı, Sudi Özkan Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından, Mumcular’daki Yeniköy Mezarlığına defnedildi.

Gözyaşlarına hakim olamayan Şallı, şöyle konuştu: “Babam akciğer kanseriydi maalesef, dün akşam evde uyurken melek gibi bu dünyadan ayrıldı. 25 yıldır biz buradayız. Ben o yüzden yazları hep buradayım. Ailem 25 yıldır burada. Annem ve babam birlikte yaşıyorlardı…”

“Allah herkese böyle bir veda nasip eylesin, uykusunda vefat etti. Gerçekten çok iyi bir insandı babam, uyurken olması açıkçası mutlu etti beni. Hep dua ediyordum, olursa öyle olsun diye. Sıralı ölüm gerçekten önemli bir şey. Allah sıralı ölüm versin. Bir gün önce konuşmuştuk, her gün konuşurduk babamla.”

10 YAŞINDAKİ OĞLUNU KAYBETMİŞTİ

Öte yandan Ebru Şallı ve Harun Tan’ın 10 yaşındaki oğlu Pars, geçtiğimiz yıl nisan ayında kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Küçük Pars, gözyaşları içinde Kilyos Mezarlığı’nda toprağa verilmişti. Evlat acısıyla yıkılan Ebru Şallı, her fırsatta sosyal medya hesabından paylaşımlar yaparak oğluna özlemini dile getiriyor.