Demet Akalın'ın Gelinim Mutfakta Yarışmasında İğrenç Olay

Demet Akalın’ın sunduğu Gelinim Mutfakta yarışmasında büyük skandal yaşandı. Programda kavgalar devam erken, yapılan yemeğin beğenilmemesi büyük tepki topladı. Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. Demet Akalın’ın televizyon hayatına kaldığı yerden devam etmesine sebep olan Gelinim Mutfak’ta yarışmasında oldukça kötü bir olay yaşandı.

DEMET AKALIN’IN SUNUCULUĞUNU YAPTIĞI GELİNİM MUTFAKTA YARIŞMASINDA BÜYÜK SKANDAL

Konserlerinde, katıldığı televizyon programlarında oldukça çarpıcı sözlerde bulunan Demet Akalın yıllar sonra Gelinim Mutfakta programında yayın hayatına başlamıştı. Programda yaşanılan olay herkesi şoke etti. Gelinlerin birbiriyle atışmalarıyla meşhur olan programda bu kez annelerin kavgası olay oldu. En güzel yemeği ben yaptım kavgası git gide arttı, sözlü kavgaya tutulan gelinlere sunucu Demet Akalın müdahale edemedi. Kavganın büyümesinin ardından stüdyoda gergin anlar yaşadı. Kadın kadına neden bunu yapar serzenişinde bulunan Akalın sinirlerine hakim olamadı.

GERGİNLİĞE DAYANAMAYAN AKALIN PROGRAMI TERK ETTİ

Demet Akalın, yayın hayatına Gelinim Mutfakta programıyla başlamıştı. Yayın hayatından çok kısa bir süre sonra, programdan ayrılma kararı alan Demet Akalın, katıldığı programda sebebini açıkladı. Yoğun tempoda çalışamayacağını söyleyen Akalın, “Ben disiplinli kadınım. Ben 5 gün konser üstüne 3 gün 15 saat çalışamam. Ben 2 gün diye anlaştım. 10 gün önce ayrıldım. Beni bırakın Gülben’i alın Songül Karlı’yı alın dedim.” şeklinde konuştu.

Demet Akalın'ın Gelinim Mutfakta Yarışmasında İğrenç Olay

Demet Akalın’ın yayın hayatına başladığı Gelinim Mutfakta yarışmasında skandal bir olay yaşandı. Gelinlerin atışmalarına alışık olunduğu programda bu kez roller değişti. Anne adaylarının birbirine girilmesinin ardından stüdyoda gergin anlar yaşadı.

Demet Akalın'ın Gelinim Mutfakta Yarışmasında İğrenç Olay

Akalın’ın stüdyoda gerilmesinin ardından müdahale etmekte zorlandı. Gergin bir süreç yaşayan Demet Akalın, kadınların birbirlerine bu denli davranmasının ardından programdan ayrılma kararı aldı. Programdan ayrıldıktan sonra, farklı bir programa katılarak canlı yayında sebebini anlattı.

Demet Akalın'ın Gelinim Mutfakta Yarışmasında İğrenç Olay

“Ben disiplinli kadınım. Ben 5 gün konser üstüne 3 gün 15 saat çalışamam. Ben 2 gün diye anlaştım. 10 gün önce ayrıldım. Beni bırakın Gülben’i alın Songül Karlı’yı alın dedim.” şeklinde konuştu.