ABD’de yaşayan dostlarınıza söyleyin ABD’yi terketsinler

Çin Halk Cumhuriyetinin derin devleti çok g’izli bir çalışma başlattı Maddeler halinde bunu sıralayacağım.Çin derin devleti C’orano v’irüsünün bir s’aldırı olduğunu anladı. Saldıran ülkeyi ve yapıyı tespit etti Çin A’BD ile üst düzey bir görüşme yaptı Büyük pazarlıklar döndü.

İstediğini alamazsa A’BD’yi a’teşe verecek Çin duruma göre b’iyolojik, n’ükleer ve ekonomik olarak s’aldırıya geçecek A’BD k’ırmızı alarm verdi. Çin’in i’ntikam almayacağını mı sanıyorsunuz Yanılıyorsunuz Çin devletinin bir kanadı v’irüs b’elası ile uğraşırken bir kanadı da soğuk kanlılıkla yapılacak i’ntikam s’aldırısını p’lanlıyor

Çin devlet yetkililerinin tavır ve açıklamaları buna işaret ediyor Çin her konuda ciddi kayba uğradı son 1 ayda yaklaşık 1 trilyon dolar z’arar etti Üretim ticaret durdu Bu batak demek Buraya dikkat Çin bu belayı atlatamaz ve v’irüs sebebi ile ekonomik, psikolojik, sağlık, teknolojik ve a’skeri alanda b’atar ve yok oluşa geçerse ö’lümcül s’aldırıya geçecek Bana bunu yapan yok olsun diyerek n’ükleer, b’iyolojik ve fiziki olarak A’BD’ye s’aldıracak.

Tüm dünya etkilenecek Ne tür bir s’aldırı yapacağını alacağı z’arar belirleyecek. A’BD k’ırmızı alarm verdi. Çin’in yapabileceği muhtemel s’aldırılara karşı önlem aldı Çin’in yapacağı olası bir v’irüs s’aldırısına karşı ilaç ve aşı kurumları hazır hale getirildi A’BD’de büyük t’elaşlı bir çalışma var

Dünyanın en p’is m’ikrobunu Çin üretebilir, üretmiştir de. A’BD yakın zamanda v’irus s’aldırısının ne oldugunu görecek A’BD olası bir fiziki s’aldırıya karşı güvenlik artırıldı Tüm A’BD şirketleri Çin’i terketti geçen hafta çok k’ötü olaylar olacak bekleyip görelim.