Ev Yapımı Bu Yöntemle Cilt Kırışıklıkları Tarih Olacak..Kırışıkları yok eden aspirin yöntemi..

Cilt Kırışıklıkları Tarih Olacak

Maskenin içeriği: 6 adet aspirin, 1 adet limon, bal, zeytin yağı (kuru ciltli olanlar için), çay sodası Nasıl hazırlanır? Aspirini ezdikten sonra bir kasenin içine dökün ve üzerine 2 yemek kaşığı limon suyu ekleyin. Aspirin ve limon karşılıklı reaksiyona girdiğinde, bu karışıma 2 çay kaşığı bal ilave edin ve (eğer kuru bir cildiniz varsa 2 çay kaşığı zeytinyağı ekleyin) karıştırın.

Bu karışımı yüzünüzün her yerine veya sadece sivilceli bölgeye uygulayın. Maske cildinizde yarım saat kaldıktan sonra, sodalı nemli bez ile cildinizden maskeyi temizleyin.Maskenin içeriği: 6 adet aspirin, 1 adet limon, bal, zeytin yağı (kuru ciltli olanlar için), çay sodası Nasıl hazırlanır? Aspirini ezdikten sonra bir kasenin içine dökün ve üzerine 2 yemek kaşığı limon suyu ekleyin. Aspirin ve limon karşılıklı reaksiyona girdiğinde, bu karışıma 2 çay kaşığı bal ilave edin ve (eğer kuru bir cildiniz varsa 2 çay kaşığı zeytinyağı ekleyin) karıştırın.

Bu karışımı yüzünüzün her yerine veya sadece sivilceli bölgeye uygulayın. Maske cildinizde yarım saat kaldıktan sonra, sodalı nemli bez ile cildinizden maskeyi temizleyin.