Bir döneme damga vuran fakat daha sonra gözlerden düşen ünlüler merak konusu. ‘Şöhretin bedelini ödeyen ünlüler hangileri?’ sorusuna cevap aranıyor. Magazin dünyası her ne kadar ışıltı gözükse de bazen ünlü isimler bu şöhretin ağırlığını kaldıramıyor. Öyle ki ünlü oldukları döneme damga vuran isimler, bir süre sonra gözden kayboluyor ya da yaptıkları ile ünlerini kaybedebiliyorlar.

Özellikle genç yaşta yıldızı parlayan ünlüler, yaptıkları hatalardan dolayı gözden düşebiliyor. Örneğin Songül Öden başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaştığı Gümüş dizisiyle bir anda parladı. Türkiye’nin yanı sıra Ortadoğu ülkelerinde de isim yapan Öden için bu şöhretin bedelini ödemek kolay olmadı. Gümüş’teki rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte olduğu iddia edildi. Öden ve Tatlıtuğ bunu hep inkar ettiler. Ama sonuçta Songül Öden, kocası Canberk Uçucu’dan boşandı. O elde ettiği şöhretin bedelini böyle ödedi.

Bir röprortajda Kıvanç Tatlıtuğ ile aşk iddialarına şu şekilde yanıt verdi: Ekrem Bora bir televizyon programında ”Kıvanç Tatlıtuğ’a sette aşk yaşama dedim, dinlemedi” iddiasına ”Ekrem Ağabey çok nüktedan bir adamdır. Kıvanç ile ilgili espri yaptı sadece. Benim adımın bir harfi geçmedi, ima bile etmedi. Ama gazeteler beni işaret etti. Ekrem Ağabey çok üzüldü, tansiyonu yükseldi. Tekzip yayınladı ama sadece üç gazete küçücük yer verdi. Tekzipte şöyle diyordu: “Kıvanç ve Songül benim evlatlarımdır. Yaptığım bir esprinin, adını hiç kullanmadığım halde Songül’ü işaret etmesinden dolayı çok mutsuzum. Sağlığım bozuldu. Kıvanç ile Songül arasında aşk olmadığının en büyük şahidi benim.” dedi……

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

ABİDİN ÖZŞAHİN Tıpkı aynı yarışmanın birincisi Abidin Özşahin gibi. Güzel gözleri ve Tarkan’a benzerliğiyle dikkat çeken Abidin, haftalar boyu kelimenin tam anlamıyla Türkiye’yi salladı. Aşktan Yana adlı bir albüm çıkarttı. 150 binin üzerinde sattı ama bu albümden tek kuruş kazanamadı. Hayali bu değildi belki ama gece kulüplerinde şarkı söylüyor……..

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

FİRDEVS GÜNEŞ Pop Star yarışmalarının en çok konuşulan katılımcılarından biriydi Firdevs Güneş. ama o da beklediğini bulamadı. Şöhretin bedelini ‘unutuluş’ olarak ödedi……..

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Biri Bizi Gözetliyor şöhretlerinden biri daha: Tarık. Yeşim Salkım’ın desteğiyle albüm yaptı ama tutulmadı. Sonunda gece kulüplerinde şarkı söylemeye başladı. Şimdi ise ne yaptığını bilen yok………….

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Şöhretini diğerlerine göre biraz daha uzun sürdürebilen iki TV ünlüsü daha. Benimle Evlenir misin yarışmasının yıldızı bir türlü barışmayan aşıkları Tülin Koca ve Caner Toygar….

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Hülya Yamanoğlu da Biri Bizİ Gözetliyor yarışmasında adını duyurmuştu. Kısa sürede unutulan Yamanoğlu aylar sonra bambaşka bir şekilde gazete sayfalarına taşındı. Yamanoğlu, Barbi adı verilen fuhuş operasyonunda gözaltına alındı……………….

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

aynı operasyona bir başka saman alevi gibi parlayıp sönen TV şöhretinin de adı karıştı…..

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Gelinim Olur musun programında Kaynana Semra ile bir türlü yıldızı barışmayan Sinem Umaş da Barbi operasyonu kapsamında gözaltına alınıp bırakıldı…