Televizyon izleyen biriyseniz gündüz kuşağı programlarının yeni sezona bomba gibi başladığını da fark etmişsinizdir. Özellikle Müge Anlı, Esra Erol, Didem Arslan ve Ece Üner gibi isimlerin sunduğu programlarda yaşananlar her gün yeniden gündemimizde yer almaya başladı. Ben de televizyon delisi olarak olabildiğinde sizler için takip ediyorum bu olayları. Bu nedenle de bir hatırlatma içeriği yapmak istedim. Geçtiğimiz haftalarda neler yaşandığına bi göz gezdirelim

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Esra Erol’da geçtiğimiz hafta İsa Bey, eşinin 6 kez evden kaçtığını ve çocuğunu da peşine sürüklediğini söylemişti. Canlı yayına katılan Göknur da anlattıklarıyla herkesi şoke etmişti. İsa Bey, yayın sırasında Göknur’un anlattıklarından sonra kızı için DNA testi talep etmişti. Kız çocuğunun İsa’dan olmadığı ortaya çıkmıştı.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Veysel ve Hülya Pürenli çifti 19 yaşında evi terk eden kızları Kadriye Rüveyda’yı bulmak için Esra Erol’un programına katıldı. Kısa sürede bulunan Rüveyda’nın iddiaları ve ailesinin savunması kafaları bir miktar karıştırdı.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Star TV’de yayın hayatına başlayan Sabahın Sultanı Seda Sayan, ilk bölümünde kocasının ailesi tarafından yatak odasında basılan Gülsüm isimli kadının hikayesiyle gündeme bomba gibi düşmüştü.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Kanal D ekranlarında yayınlanan “Ece Üner ile Susma” isimli programa katılan Adnan bey, eşi ve babasını kendi evinde çocuklarının yanında ilişkiye girerken gördüğünü iddia etmişti.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Türkiye’nin aylardır takip ettiği Necla-Metin Büyükşen cinayetiyle ilgili geçtiğimiz haftalarda herkesi şaşırtan bir gelişme yaşanmıştı. Yapılan araştırmalara ve ifadelere göre Büyükşen çiftinin yanlışlıkla öldürüldüğü ortaya çıkmıştı. Müge Anlı’nın yeni sezonunda da cinayetle ilgili yeni detaylar ortaya çıkmıştı.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında 2018 senesinde işlettikleri markette katledilen Şenay ve Hüseyin Özkan çiftinin cinayetinin detayları konuşuldu. Programa katılan çiftin kızlarından Begüm, anne ve babasının yakın ilişki içinde olduğu komşuları Mehmet Kubilay’la ilgili birçok iddia ortaya attı.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Didem Arslan’ın sunumuyla ekrana gelen ve Show TV’de yayınlanan ‘Vazgeçme’ adlı programda akıllara durgunluk veren bir olay yaşanmıştı. Eşinin kendisine uyku ilacı vererek eve dayısı olduğunu söylediği adamı alıp birlikte olduğunu iddia eden eden büyük bir şaşkınlık yaratmıştı.