bakın nazli çelik'in babası kimmiş

Ayşe Nazlı Çelik, Türk haber sunucusu. Doğuş Holding’in yöneticilerinden Yücel ve Semra Çelik’in kızıdır. 1977 senesinde İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da, lise eğitimini ise İsviçre’de bir yatılı okulda tamamladı. ABD’nin Boston şehrinde Emerson College’da hem televizyon hem psikoloji alanında eğitim gördü. 1999 yılında Türkiye’ye döndü.

NTV Haber’de polis adliye muhabirliği yaptı. 2002 yılında Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığının davetlisi olarak Beyaz Saray ve Pentagon gezilerini içeren bir eğitim gördü. 2005 yılında Erdoğan Aktaş’la beraber Kenan Işık döneminde Star TV’ye geçti ve 2006 yılından beri Star Haber’i sunuyor. 2008 yılında Uğur Dündar Star Haber’i sunduğu kısa zamanlarda muhabirlik yapmıştır. Ardından Murat Çelik Star TV’den ayrıldıktan sonra muhabirliği bıraktı ve Hafta Sonu Haberler i sundu. 2011 yılında Uğur Dündar Star Haber’i bıraktıktan sonra hafta içi haber ciliğine geri döndü. 

bakın nazli çelik'in babası kimmiş

Nazlı Çelik – Doğuş Holding üst düzey yöneticisi Yücel Çelik’in kızı Yücel çelik 5 ocak 2020 tarihinde hayatını kaybetti…

bakın nazli çelik'in babası kimmiş

Simge Fıstıkoğlu Sinem Fıstıkoğlu – Kardeşi Simge gibi o da spikerlik yapıyor