Son yolculuğunda yalnız bıraktı 2012 yılında Efe Kapancı ile evlenerek Londra’ya yerleşen eski manken Aysun Kayacı’nın babası Selahattin Kayacı, hayatını kaybetti. Uzun yıllardır babasıyla küs olduğu bilenen Aysun Kayacı’nın babasının cenaze namazına katılmamış olması cenazeye katılanlar tarafından dikkat çekti.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Bir süredir tedavi gördüğü Haydarpaşa Numune Hastanesi’nde hayata gözlerini yuman Aysun Kayacı’nın babası Selahattin Kayacı, Üsküdar Küplüce Camii’de son yolculuğa uğurlandı. Öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı ile son yolculuğa uğurlanan merhumu, çok sayıda akrabası ve dostları yalnız bırakmazken, kızı Aysun Kayacı’nın cenazeye katılmamış olması dikkatlerden kaçmadı……

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

2012 yılında Efe Kapancı ile evlenerek Londra’ya yerleşen ve uzun yıllardır babasıyla küs olduğu bilenen Aysun Kayacı’nın babasının cenaze namazına katılmamış olması cenazeye katılanlar tarafından yadırgandı. Selahattin Kayacı, kılınan cenaze namazı sonrası Ümraniye Kocatepe Mezarlığında bulunan aile kabristanına defnedildi…..

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

EMRE AŞIK İLE AŞK YAŞADI Aysun Kayacı, Emre Aşık ile yıllar önce magazin gündeminden düşmeyen bir aşk yaşamıştı. İkilinin çalkantılı ilişkisi yedi yıl sürmüştü. 27 Ekim 2012’de bankacı Efe Kapancı ile evlenen Kayacı, medyadan uzak bir şekilde Londra’da yaşamını sürdürmekte. YILLAR SONRA TÜRKİYE’YE GELDİ O gün bugündür hiç ortalıklarda görünmeyen ve tek kare fotoğrafı olmayan Aysun Kayacı, dokuz yıl aradan sonra ilk kez ağustos ayında Türkiye’ye tatile gelmişti. Yedi yaşındaki kızı Maya ve eşiyle birlikte Bodrum’daki Six Senses Kaplankaya’da tatil yapan Aysun Kayacı’yı neredeyse hiç kimse tanımamıştı.