Ekranların en uzun soluklu dizisi Arka Sokakların yıldı isimlerinden Yüsra Geyik, Camdaki Kız dizisinin kadrosuna katıldı.

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar’da 15 yıldır rol alan Yüsra Geyik, reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisinin kadrosuna katıldığını açıkladı.

YÜSRA GEYİK 15 YIL SONRA YENİ BİR DİZİDE

Yılların eskitemediği ve hala büyük bir hayran kitlesine sahip olan Arka Sokaklar dizisinin Zeliş’i Yüsra Geyik, uzun bir aradan sonra başka bir dizide rol alacağını duyurdu. Geyik, yine Kanal D ekranlartında yayınlanan ve reyting rekorları kıran bir başka dizi Camdaki Kız’ın kadrosuna katıldı.
Kanal D ekranlarında yıllar geçmesine rağmen hala en çok izlenen diziler arasında yer alan Arka Sokaklar’dan ayrılan Yüsra Geyik, başka bir yapıma transfer oldu.

CİHANGİR CEYLAN İLE BİRLİKTE KADROYA KATILDI

Yayınlandığı her bölüm büyük ses getiren Camdaki Kız dizisinin başrollerinde Burcu Biricik ev Feyyaz Şerifoğlu yer alıyor. Yeni sezonunda hikayeye dahil olan Cihangir Ceylan’ın yanı sıra şimdide Yüsra Geyik’in kadroya dahil edildiği açıklandı. Hikayenin giderek büyümesi ile diziye katılan karakterlerin artması izleyiciyi de heyecanlandırdı.

YÜSRA MUZO’NUN SEVGİLİSİ ROLÜNDE

Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitabından esinlenilen Camdaki Kız’a yeni katılan Yüsra Geyik, Muzo’nun sevgilisi olarak boy gösteriyor.

BURCU BİRİCİK CAMDAKİ KIZ’DAN AYRILIYOR MU?

Geçtiğimiz günlerde magazin kulislerinde gezen habere göre Burcu Biricik’in diziden ayrılacağı konuşuluyordu. Sosyal medyada olay olan ayrılık iddiasının ardından, ınstagram hesabından açıklamalarda bulunan Burcu Biricik, diziden ayrılmayacağını ve her şeyin yolunda gittiğini belirtti.1

Arka Sokakların sevilen ismi Yüsra Geyik, namı diyar Zeliş Çoban, geçtiğimiz bölümlerde 15 yıldır rol aldığı diziden ayrılmıştı.2

Diziden ayrılışının ardından uzun bir tatil yapan gzel oyuncu, Kanal D’nin reyting rekorları kıran Camdaki Kız dizisine transfer oldu.3

Yayınlandığı her bölüm büyük beğeni toplayan Camdaki Kız dizisinin kadrosuna katılan Yüsra Geyik’in, Muzo karakterininb kız arkadaşı olacağı iddia edildi.