Arka Sokaklar dizisi 16 sezondur hız kesmeden devam diyor. Diziden ayrılan karakterlerin son halleri merak ediliyor. Suat karakterine hayat veren Figen Evren’in son hali ise herkesi şaşırttı. Arka Sokaklar dizisi 14 yıldır hız kesmeden devam diyor. Öyle ki coronavirüs nedeniyle iptal edilen setler Arka Sokaklar ekibini pek etkilemedi. Seveniyle sevmeyeniyle 14 senedir evlerimizde konuk ettiğimiz Arka Sokaklar ekibinin geçmişten bugüne değişimleri sizlerle.

SUAT KARAKTERİ İLE TANINDI

Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Suat karakteri ile tanıdığımız Figen Evren, geçtiğimiz yıllarda senaryo gereği ölerek diziye veda etti. Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizileri arasına bulunan Arka Sokaklar’dan ayrıldıktan sonra setlere ara veren Figen Evren’in son hali dikkat çekti.

DİZİDEN AYRILDIKTAN SONRA SETLERE ARA VERDİ

Kanal D’de 16 sezondur devam eden Arka Sokaklar, yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun, yönetmenliğini ise Orhan Oğuz ve Kerem Saka’nın üstlendiği, Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar, yaşanan ayrılıklara rağmen ekran macerasına devam ediyor. Başrollerinde Zafer Ergin, Şevket Çoruh, İlker İnanoğlu, Özgür Ozan, Ozan Çobanoğlu, Oya Okar gibi isimlerin yer aldığı diziden, Suat karakterine hayat veren Figen Evren’in çıkması herkesi çok üzmüştü. Suat Çoban karakterini canlandıran Figen Evren, rolünü sevdirmeyi başarmıştı. Hüsnü Çoban’ın eşine hayat veren Figen Evren, diziden ayrıldıktan sonra herhangi bir projede yer almadı.

ARKA SOKAKLARIN SUAT’I ŞİMDİLERDE NE HALDE

Suat Çoban karakterine hayat veren Figen Evren, şu sıralar herhangi bir projede yer almıyor. Dinlemek istediğini söyleyen Evren, Asos’ta yaşıyor. Bir süre daha ekranda yer almak istemeyen Evren’in son hali ise çok şaşırttı.Arka Sokaklar dizisi 16 sezondur hız kesmeden devam diyor. Öyle ki koronavirüs nedeniyle iptal edilen setler Arka Sokaklar ekibini pek etkilemedi. Seveniyle sevmeyeniyle 14 senedir evlerimizde konuk ettiğimiz Arka Sokaklar ekibinin geçmişten bugüne değişimleri sizlerle.

Arka Sokaklar Suat'ın Son Halini Görenler İnanamadı

Tekin – Onur Bay Sette büyüyen çocuklardan Onur, evrimi deldi geçti doğrusu 🙂

Arka Sokaklar Suat'ın Son Halini Görenler İnanamadı

2. Ali – Alp Korkmaz Bir dönem kızların aşık olduğu isim Ali… Karizmasına karizma katmış.

Arka Sokaklar Suat'ın Son Halini Görenler İnanamadı

3. Rıza Baba – Zafer Ergin Saçlar beyazlamış olabilir ama karizmadan bir şey kaybetmemiş.

Arka Sokaklar Suat'ın Son Halini Görenler İnanamadı

4. Tunç – Kerimhan Duman “Bu çocuk büyüyünce çok tatlı olacak” dediğimiz Tunç, senden daha umutluyduk.

Arka Sokaklar Suat'ın Son Halini Görenler İnanamadı

Diziden ayrıldıktan sonra setlere geri dönmeyen Figen Evren Asos da yaşıyor.

Arka Sokaklar Suat'ın Son Halini Görenler İnanamadı

5. Murat – Uğur Pektaş Diziye bir gidip bir geldi ama bu yakışıklı olduğu gerçeğini değiştirmez.