Alişan kimdir, nerede doğdu, nerede okudu, kaç kilo, boyu kaç, asıl ismi ne ? Alişan’a dair tüm soruların cevabını haberimizin detayından ulaşabilirsiniz… Alişan kimdir, Alişan nerede doğdu nerede okudu ve müzik kariyerine nasıl başladı? Tüm bu soruların cevabını haberimizin detayından ulaşabilirsiniz. 

ALİŞAN KİMDİR? 19 Haziran 1976 tarihinde dünyaya gözlerini açan Alişan aslen Bingöllüdür. Asıl ismi Serkan Burak Tektaş olan başarılı sanatçı sahne adı olarak Alişan ismini seçmiştir. Beyoğlu doğumlu olan Alişan üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı bölümünde tamamlamıştır. 1.77 boyunda ve 69 kiloda olan Alişan siyah saçlı ve ela gözlüdür.

Bekar sanatçılar arasında bulunan Alişan özellikle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘a verdiği evlilik sözü ile uzun süre gündemden düşmemiştir. Müzik kariyerine ilk olarak 1991 yılında Minerva Müzik desteği ile Derdo – Elazığ’ın Güzelleri albümünü çıkarmıştır. Kariyer hayatı boyunca çıkardığı albümlerle ve sesiyle birçok kişiyi etkilemeyi başarmıştır.

Alişan Kimdir?

YAĞ ALDIRMA AMELİYATI YAPTIRAN ALİŞAN’DAN İTİRAF GELDİ

Ünlü şarkıcı Alişan, yağ aldırma ameliyatı yaptırmasının ardından ilk kez konuştu. Yağ aldırma ameliyatından sonra ölümden döndüğünü itiraf etti. Yaptırdığı yağ aldırma ameliyatından sonra ölümden döndüğünü belirten ünlü türkücü suç duyurusunda bulundu. Tüketici mahkemesine başvuran Alişan, 2 milyon ₺ tazminat davası açtı. Demet Akalın’ın programına konuşan Alişan, “2 yıl önce kilo aldım ve göbeğim fazlalaştı. Doktor arkadaşım bana ‘Abi sana liposuction yapalım. 1 ay içinde hem göbeğin hem de yağların gider’ dedi.

Arkadaşım ve sevdiğimiz biri olduğu için güvendik. 2 sene önce ocak ayının ikinci haftasında ameliyat oldum. Normalde o ameliyat 2-2,5 saat sürer ama ben tam 5,5 saat ameliyatta kalmışım. Ben bunu kimseye söylemedim, annem de dahi. Ameliyattan sonra 1 gün hastanede kaldım ve 2 gün sonra vücudumda morarmalar oldu. Göbeğimde yağ alınırken nasıl bir çalışma yapıldıysa artık…” şeklinde konuştu. 19 Haziran 1976 tarihinde dünyaya gözlerini açan Alişan aslen Bingöllüdür. Asıl ismi Serkan Burak Tektaş olan başarılı sanatçı sahne adı olarak Alişan ismini seçmiştir.

Alişan Kimdir?

Beyoğlu doğumlu olan Alişan üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı bölümünde tamamlamıştır. 1.77 boyunda ve 69 kiloda olan Alişan siyah saçlı ve ela gözlüdür. ilk olarak 1991 yılında Minerva Müzik desteği ile Derdo – Elazığ’ın Güzelleri albümünü çıkarmıştır. Kariyer hayatı boyunca çıkardığı albümlerle ve sesiyle birçok kişiyi etkilemeyi başarmıştır. Buse Varol’la evlenen Alişan’ın 2 çocuğu var.