Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden abisi Selçuk Tektaş’ın ölümüyle zor günler yaşayan Alişan hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı 2018 senesinde Buse Varol ile evlenen Alişan’ın eşi Buse Varol’dan ayrılacağı iddia edildi. Çıkan bu iddiaların ardından Buse Varol TV8’de ekrana gelen magazin programına telefonla bağlanarak eşi Alişan ile hakkında çıkan iddialara yanıt verdi….

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Son dönemde abisi Selçuk Tektaş’ın koronavirüs nedeniyle ölümüyle yıkılan Alişan zor günler geçiriyor. .

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Zamanının çoğunu ailesine ayıran Alişan, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. …

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Şimdi ise Alişan ve Buse Varol çifti hakkında şaşırtıcı bir iddia ortaya çıktı.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Dün bazı medya organlarında yer alan iddia göre Alişan ve Buse Varol’un boşanacağı öne sürüldü. Bu iddiaların ardından Buse Varol, sessizliğini bozarak bir açıklama yaptı….

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Magazin programına telefonla bağlanan Alişan’ın eşi Buse Varol şu ifadeleri kullandı, “Allah’a çok şükür hiçbir sıkıntımız yok. Birisi Haber yapmış. Tıklansın diye, ilk Monaco’ya giderken böyle haber çıkmıştı. Alişan ile fotoğraf koymuyorum diye böyle haberler çıktı. ..

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Merve benim eltim. Ama kız kardeşim gibi. O eşini kaybetmişklen ben Alişan ile el ele romantik pozlar koymak istemedim. Herkesi aydınlatayım hiç böyle bir şey yok. Güzel bir evliliğim var, iki küçük çocuğum var. Biz çok zor günler yaşıyoruz. Ona destek olup atlatmaya çalışıyoruz. Böyle bir dönemde insanların daha hassas olmasını istiyorum. Asla ayrılık yok. “