Fenomen sunucu Müge Anlı’nın, sunduğu programda yapılan ve büyük ses getiren itiraflar, Müge Anlı’da kan donduran itiraflar… Müge Anlı’nın programı 18 Ağustos 2008 yılından bu yana insanlar tarafından severek takip ediliyor. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın sevilen programı ATV ekranlarında yayınlanıyor. Ünlü sunucu neredeyse her gün programda yaşanılan olaylar ile adından söz ettirmeyi başarıyor.

Müge Anlı, ATV ekranlarında yayınladığı programı ile yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım ediyor. Ünlü gazeteci programa gelen insanlar tarafından çok seviliyor ve güven duyuluyor. Müge Anlı seyircisi, ünlü gazeteci Müge Anlı’yı adeta evlerinin bir kızı gibi seviyorlar. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında her geçen gün ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Müge Anlı’nın başına gelen kan donduran itiraflar sosyal medyada büyük yankı uyandırıyor. Ünlü isim karşılaştığı zorluklar karşısında her seferinde üstünden gelmeyi başarıyor.

MÜGE ANLI’NIN PROGRAMINDA YAPILAN İTİRAFLAR NE?

Bu zamana kadar Türkiye’nin gündemini sarsan bir sürü itiraf canlı yayında izleyiciler tarafından görüldü ve bu itirafların birçoğu kan dondurucu nitelikteydi. Polis ile birlikte çalışan Müge Anlı’nın, çözemediği olay neredeyse yok denecek kadar az. Bu programları izleyenler, ülkemizde ne kadar ahlaksızlık olduğunu ve en yakınına bile güvenemeyeceğini öğrenmiş durumda. Aslında bu programlar bize tamamen gerçeği, bizim de yaşayabileceğimiz olayları gösteriyor. Kimse, “Benim başıma gelmez” dememeli çünkü hayatta en ummadığımız anda en ummadığımız şey maalesef başımıza gelebilir.

Bu tür programları izleyerek ülkede neler yaşandığını görmek ve o yaşananların önüne geçebilmek için önlemler alınması gerekmekte. İnsanların ailelerine yaptıkları, eşlerine, çocuklarına, komşularına yaptıkları acımasızlıklar resmen kan donduruyor. ‘Yok artık, bunu da yapmamıştır’ dediğimiz olayların sonucunda gelen itiraflar, yapılanı gösterdiğinde bizleri şoka sokuyor. Bazen öyle itiraflar geliyor ki, uzun zaman etkisinden çıkamıyor, Müge Anlı ile beraber bizde olay hakkında çözüm üretmeye çalışıyoruz.

Bazen olayları kendi olayımızmış gibi benimsiyor, televizyon başından bir türlü ayrılamıyoruz. Olay çözümlenene kadar geceleri gözümüze uyku girmiyor. Her yeni itirafta, olay seyrini değiştiriyor ve bizde ekran başında itiraflar üzerinden çözümler üretmeye çalışıyoruz.

MÜGE ANLI’DA GÜNDEME GELEN EKİN GÖKÇE CİNAYETİNİN BAŞ ŞÜPHELİSİ TUTUKLANDI

Müge Anlı’nın programında gündeme gelen 20 yaşındaki Ekin Gökçe Fakıoğlu cinayetinin baş şüphelisi olarak gösterilen Tolga Avcı, kasten adam öldürme suçlamasıyla tutuklandı. Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen Avcı, ifadesinde “Silah sesi duyunca Ekin’in yanına gittim, kanlar içinde yatıyordu. Silah bana ait ama ben öldürmedim” şeklinde konuştu. Ünlü sunucunun programında gündeme gelen Ekin Gökçe Fakıoğlu cinayeti soruşturmasında yaşanan gelişmeleri aktardı. Müge Anlı’nın ilettiği bilgiye göre Adana Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Cinayet Büro ekipleri tarafından sorgusu tamamlanan cinayetin baş şüphelisi Tolga Avcı ve şüpheli iki arkadaşı, dün adliyeye sevk edilmeden önce sağlık kontrolü için Yüreğir Devlet Hastanesine götürüldü.

EŞİNİN PİDECİYE KAÇTIĞINI ÖĞRENEN ADAM SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Serkan Kıyak isimli adam günlerdir kayıp olan karısını arıyordu. Eşini arayan adam gelen bir telefonla yıkıldı. Bir pideciye kaçtığını söyleyen ve kendisini ve ailesini istemediğini dile getiren kadının kocası sinir krizi geçirdi. Sinir krizi geçiren adam bu sırada “Beni 4-5 defa aldattın affettim. Dön gel! Yine affederim” dedi. 

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

stanbul Fatih, hayatını sürdüren Nebahat Astekin, 27 Mayıs tarihinde kayıplara karıştı. Nebahat Astekin, 23 yaşındaki iki çocuk annesi psikiyatrik rahatsızlıkları olduğu kadından 8 gündür haber alamayan ailesi Müge Anlı’ya başvurdu. Kızlarının kaybolduğu için endişeli olan aile, damatlarının ilgisiz olduğunu söyledi. Kayıp kadının kocasının: “Senin ölümün benim elimden olacak!” gibi sözler kullanıp tehdit ettiği iddia ediliyor. Fakat Müge Anlı, kayıp kadını saatler içinde Aksaray’da buldu. 

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Nebahat Astekin’i börekçiden çıkarken yakalayan muhabir, kadını saldırısına uğradı. Neye uğradığını şaşıran muhabir, öfkeli kadını sakinleştirmeye çalıştı ama bu sefer de stüdyoda gerginlik yaşandı. Bu olay karşısında Müge Anlı: “Bu program kavga yeri değil. Sen neden yaşlı kadına saldırıyorsun terbiyesiz adam” dedi.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Kayıp kadının eşi ise: “Ben madde bağımlısıyım. Açık sözlü biriyim. Ben tedavi olamam, asker kaçağıyım. Dengem bozulmuş askerlik yapamam” deyip eşini bulunduğu yerden alıp ailesine teslim edeceğini söyledi.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Programda daha önce konusu da olan Nail Ç. isimli hemşirenin erkek çıkması oldukça şaşırtmıştı. Tam bir yıl sonra yapılan canlı yayında ise Çorlu Devlet Hastanesi’nden 1994 yılında bebeği Nail Ç.’nin kaçırarak ‘Doğurdum’ dediği iddia edildi.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Tam bir yıl sonra yapılan canlı yayında ise Çorlu Devlet Hastanesi’nden 1994 yılında bebeği Nail Ç.’nin kaçırarak ‘Doğurdum’ dediği iddia edildi.