Çoğumuz ahşap paletleri artık ihtiyacımız olmadığında çöpe atıyoruz ya da bazı durumlarda kamp ateşi yakmak için kullanıyoruz. Ancak, bu kadının paletleri değerlendirmek için daha iyi bir fikri vardı. 43 ahşap paleti eline aldı ve ardından şaşırtıcı bir şey yaratmaya başladı! Proje kolay değildi ve biraz zaman aldı, ancak sonuç kesinlikle buna değdi! Yaptığı ilk şey ise paletleri temizlemek ve zımparalamak oldu.

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Temizleme ve zımparalama işlemini bitirdikten sonra sıra onları boyamaya gelmişti. Seçimi doğal beyazdı ve otomatik boya püskürtücü sayesinde bunu oldukça hızlı yaptı. Devam etmeden önce paletleri bir gün boyunca kurumaya bırakmak gerekti. Nihai sonucu görmek istiyorsanız bir sonraki sayfaya gidin! ..

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Her şeyin şekillenmeye başlayacağı bir sonraki aşamaya geçiyoruz. Zeki bir kadın olarak, kaç palete ihtiyacı olduğunu biliyordu. Teras için 20 palet kullandı. Teras tamamlandıktan sonra çitin, bankların ve masanın yapılması 23 palete daha mal oldu ve bununla birlikte toplam 43 palet kullanılmış oldu. Her şeyin estetik açıdan daha hoş ve rahat görünmesini sağlamak için de bazı sevimli yastıklar ekledi. 

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

Nihai sonuca baktığımızda, muhteşem göründüğünü ve orada biraz zaman geçirmenin kesinlikle rahatlatıcı olacağını söylemeliyiz!..

İşte Zehra'nın Kazandığı Okul!

veee sonuç